Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit vindjacka från Moncler med huva - Snygg vit vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen och coola ränder i rött och blått på huvan. Två fickor med knappar och justerbar snörning vid huvan. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look. Märket går att scanas👍M som också passar S
Vit Moncler vindjacka med huva - Snygg vit vindjacka från Moncler med huva och hel dragkedja. Jackan har Moncler-logga på ärmen och coola röd-blå detaljer vid fickor och huva. Tillverkad i glansig polyester som ger en fräsch vibe. Perfekt för dig som gillar stilrena och sportiga plagg. Använt några gånger shippar samma dag
Vit vindjacka från Moncler med huva - Snygg vit vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen och coola rödblå detaljer på huvan. Långärmad och med snörning vid halsen. Perfekt för dig som gillar stilrena och sportiga plagg.
Vit vindjacka från Moncler med huva - Snygg vit vindjacka från Moncler med svart dragkedja och justerbar huva. Jackan har Moncler-logga på ärmen och praktiska detaljer som kardborre vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar clean och sportig stil.
Vit vindjacka från Moncler med huva - Helt ny oanvänd finns med förpackning. Snygg vit vindjacka från Moncler med huva och snörning. Jackan har dragkedja framtill, Moncler-logga på ärmen och diskreta rödblå detaljer på huvan. Perfekt för dig som gillar stilrena och sportiga plagg. Materialet är lätt och känns fräscht.
Vit vindjacka från Moncler med huva - Snygg vit vindjacka från Moncler pris 1000 kr.        Storlek 160-175 cm
Vit vindjacka från Moncler med huva - Snygg vit vindjacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har Moncler-logga på ärmen och coola ränder i rött och blått på huvan och ryggen. Tillverkad i lätt polyester och har snörning vid huvan för extra stilpoäng.
Vit vindjacka från Moncler med huva - Vit vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen och snygga ränder i rött, vitt och blått på huvkanten. Två fickor med knappstängning och justerbar dragsko vid huvan. Perfekt för dig som vill ha en clean och sportig look.
Vit vindjacka från Moncler med huva
Vit vindjacka från Moncler med huva - 0 Vit vindjacka från Moncler med huva - 1 Vit vindjacka från Moncler med huva - 2

Vit vindjacka från Moncler med huva

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg vit vindjacka från Moncler med huva som har röda och blå ränder. Jackan har dragkedja, snörning vid huvan och två fickor med tryckknappar. Perfekt för dig som gillar stilren design och exklusiva märken.

Jahia
Jahia
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler jacka  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och klassisk logga på ärmen. Jackan har huva, dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Dragkedjan framtill och ena dragkedjan till fickan är lite sönder, men de går fortfarande att dra upp utan problem såklart! Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg. Köpt på plick så har tyvärr inte något kvitto osv. Size 1 (XS/S)
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart puffer jackan från polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och två dragkedjeförsedda fickor. Jackan har det klassiska röda Polo-logot broderat på bröstet och en snygg quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en modern, clean look.(den kommer med tagg). Perfekt som julklapp.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och ett litet rött Polo-logo broderat på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, klassisk look.
Svart Moncler - Snygg svart jacka från Moncler med quiltad, glansig front och två fickor med knapp. Ärmarna är stickade och har ribbade muddar. Jackan har dragkedja framtill och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.