Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Moncler Maya jacka  - Säljer denna Moncler jackan i modellen Maya. Den är i storlek 1 och passar allt från S-L beroende på hur man vill att den ska sitta. Den är äkta, taggen finns kvar och kan även skicka äktighetsbevis med bild på NFC scan, det är bara att skriva! Den har inga defekter såsom hål t.ex, men den är lite sliten pga att den köptes för ca 3 år sedan. Hör av er om ni vill köpa! Pris kan diskuteras
Moncler maya jacka - Säljer en av mina skönheter. I modellen maya. Super trendig just nu. Använts några gånger men är i nyskick. Inga defekter. Skriv privat för fler bilder. Priset går att diskutera🫶🏼 skriv om ni har frågor
Moncler jacka maya - Säljer  nu min Moncler Maya då den knappt används. Storlek 3 Rikigt fin inga repor eller hål. Och Scan funkar på jackan.
Moncler maya jacka - Jättebra skick! Storlek 1 vilket motsvarar S, denna jackan passar S/M. JACKAN ÄR ÄKTA! Finns äkthetsbevis.🥰 nypris: ca 15000. Har en liten liten laglapp men den tycker jag inte syns så mycket.
Moncler maya  jacka  - Säljer en moncler jacka i perfekt skick. Customized med äkta päls och är unisex. Pris kan diskuteras 🤍✨Du kan inte ta bort pälsen separat eftersom den är fastsydd, men hela huvan går att ta av.
Svart  Moncler maya jacka - Snygg svart pufferjacka från Moncler med glansigt material och dragkedja. Jackan har en hög krage och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar.
Moncler Maya - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Moncler i storlek L. Jackan har huva, två sidofickor med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en varm och snygg jacka med street vibe och exklusiv känsla.
 Moncler Maya  - Säljer en snygg svart dunjacka från Moncler. I storlek 3