Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler Väst - Säljer denna moncler väst som är mörkblå, i M. Den är använd 3 gånger, är i nyskick. Men tyvärr är dragkedjan sönder, men de kan man fixa om man är duktig på de om man har användning av dragkedjan.Finns qr kod, men går inte att gå in på den.
Moncler väst  - Snygg mörkblå dunväst från Moncler med quiltad design och hög krage. Västen har två dragkedjeförsedda fickor framtill och Moncler-logga på bröstet. Materialet är glansigt och lätt, perfekt för lager-på-lager. Dragkedja framtill och diskreta detaljer ger en clean look.
Moncler väst  - Säljer en blå dunväst från Moncler med ståkrage och två fickor med dragkedja framtill. Västen har en lagning ( bild 3 ) finns små pinholes men inget som är märkvärdigt, annars väldigt fint skick!
Moncler väst - Snygg svart dunväst från Moncler med quiltad design och huva. Västen har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och Moncler-logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle. Materialet är glansigt och lätt, fylld med äkta dun.
Moncler Väst - Fint skick loggan är lite sliten
Moncler väst  - Moncler Gui väst, storlek M. Helt ny och oanvänd! Säljes till ett reducerat pris. Först till kvarn – missa inte chansen! Kontakta mig för frågor eller fler bilder.
Moncler väst  - Säljer min moncler väst. Model BORMES DOWN GILET. Skicket är 8/10. Storlek M/L. Kontakta vid minsta lilla fråga eller fundering.
Moncler väst  - Jättefin moncler väst i nyskick, använd endast 2 gånger! Nypris 6000kr (Passar S/M) Skriv för fler bilder/frågor.
Anas

Moncler väst

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Moncler

2399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny moncler väst med luva. Puff moncler väst med NFC skann, luva, i storlek 3/L och färgen mörkblå. Västen är oanvänd i nyskick. Fin matrial och topp kvalite. Det är definitivt en ”en gångs deal”. Har du några frågor tvivla inte att skriva till mig :)

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Kappa - Super snygg💗💗
Vit teddyjacka - (Lånade bilder) köpt för 650kr. Lite tunnare än den från hm så den är perfekt till hösten och våren. Det har rivits upp i tyget som ligger mot ryggen, inget som påverkar utseendet eller känslan när man har på sig! (Se bild 3) 💓
INTRESSEKOLL - Intressekoll på min mörkblåa fjällräven jacka då jag vill sälja den och köpa en ny, är du intresserad hör av dig! Pris kan såklart diskuteras 💙och kom privat för fler bilder!
Mörkblå dunjacka från Fjällräven - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven med gul snörning vid huvan och nederkant. Jackan har en puffer-design, två stora fickor med knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jackan är i storlek S och har inga defekter!
J.lindeberg jacka - Mycket fint skick, en liten lagning på ena armen men annats toppskick. Storlek M passar dig som är mellan 180-190cm ungefär. Nypris ca 4000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, två framfickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som funkar till det mesta.
Missay poncho - Svart poncho från missay
Brun och beige rutig kappa från Zara - Säljer en unik kappa från Zara med brunt och beige rutmönster. Jackan har bred krage, stora knappar framtill och långärmade ärmar. Materialet är ullblandning som ger en mysig och retro känsla. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vintagevibe. Slutsåld på Zara