Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Parajumpers cardigan - Köpte den på jhonells för 2 månader sedan men hittar inte kvittot, har absolut ingen användning till den och den är för stor.
Parajumpers Cardigan !!! - Svart cardigan från parajumper, Köpt i januari 2025. Intressekoll och kanske sälja. Jackan har inga defekter, revor eller hål. Pris kan diskuteras.
Parajumpers cardigan  - Säljer åt min lillebror Jättefint skick, som nypris kostar runt 3 700kr. Äkta, finns QR-kod.
Parajumpers Cardigan - Säljer denna feta fleece cardigan/jackan från parajumpers som är perfekt för kalla sommar/vår kvällar | Den är i princip nytt skick använd max 3 gånger | Storlek S men passar mer åt xs, jag är 175 och den sitter något litet | Nypris runt 4000kr | Tveka inte på att komma med frågor 🤝🏼
Parajumpers cardigan  - Exklusiv svart cardigan från Parajumpers – en perfekt mix av funktion och stil. Tillverkad i högkvalitativa material med stretch, dragkedja och klassisk Parajumpers-logo på ärmen. Snygg att bära som jacka under höst/vår eller som mellanlager under kallare dagar. En mångsidig och stilren investering! Välvårdad och redo att bäras direkt!
 Parajumpers Cardigan - Säljer en snygg svart cardigan från Parajumpers med quiltad design och dragkedja. Jackan har långa ärmar och en cool patch på ärmen. Perfekt för kyligare dagar. Passar S
Parajumpers cardigan/jacka - En fin parajumpers jacka som är knappt använd i perfekt skick. Qr koden funkar! Storlek XS som motsvarar 165-176. Skriv till mig om mer frågor.
Parajumpers cardigan  - En riktig snygg och varm Parajumpers cardigan😀  Perfekt för vintern och våren Skick 9/10 Använt skick  strlk xs-s Kan bli lite kort om man har strlk s   Äkta🤑
Simon Björnsson

Parajumpers cardigan

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: Parajumpers

1900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Självklart äkta!! Helt ny 10/10 kvalitet. Kan gå ner i pris❗️

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill sticka ut med en bohemisk touch. Materialet känns som bomull och passformen är loose.
Twist Jacka - Säljer min så coola och unika jacka från Twist! (Jackan är slutsåld på hemsida) Priset är dikuter bart
Moncler cardigan - Jag säljer en snygg moncler cardigan som har söm som gått upp lite som man ser på bilden. Annars är det inga andra defekter. Den kostar 9500.
Svart pufferjacka från Colmar - ättefint skick – inga skador, inga fläckar. Varm, gosig och perfekt nu till vintern 🤍 Köpt för ca 5000 kr Endast använd ett fåtal gånger förra vintern🥰  📦 Skickas snabbt och välpackat 💌 💬 Hör gärna av dig om du vill ha fler bilder eller mått!
Mörkblå Define jacka från Lululemon - Säljer pga av jag fick en set, som inte passar mig. Kan tänka mig byta med nån som har storlek 8. Säljer matchande leggings oxå💙
Teddy väst - Super snygg och trendig teddyväst. Säljer för att jag har två st. Så denna är till och med kvar i förpackningen. Slutsåld på hemsidan. Alltså helt ny! Postar snabbt! Skriv för frågor ❤️
Patagonia fleecejacka - Intressekoll på min fina Patagonia fleecejacka i fint skick.