Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ralph Lauren cardigan - Tja! Säljer nu denna sjukt snygga Ralph lauren cardigan. Skick 9/10 riktigt bra utan synliga defekter. Nypris ligger runt 3400kr men säljs nu för 1199kr. Hör gärna av er vid minsta lilla fundering.
Ralph lauren cardigan - RLX cardigan perfekt till höst o golf! Storlek S tts! Skriv vid intresse
Ralph Lauren Cardigan - Riktigt soft raffe cardigan, storlek S. Modellen är 185, riktigt fint skicka
Ralph Lauren Cardigan - Tja! Säljer nu denna Ralph Lauren Cardigan på grund av att den är för liten:(. Den är i Storlek M men sitter som S. Passar den som är 175-185✌🏽 nypris ligger på ca 2799kr. Har nu frågor hör av er😊, pris kan diskuteras vid snabb affär✌🏽😃
Ralph Lauren cardigan  - Modellen är 185. Defekter visas på bilderna. Inte särskilt synliga i verkligheten
Mörkblå Ralph lauren Cardigan  - Snygg mörkblå pufferjacka från Ralph Lauren med dragkedja och ribbade detaljer i rött och vitt. Jackan har långa ärmar och en broderad logga på bröstet. Perfekt för kyliga dagar! Size s fits M
Ralph Lauren cardigan - Säljer nu denna riktigt feta Ralph Lauren cardiganen då den är lite för liten för mig. Har använts 3 gånger och har inga defekter. Ny pris är runt 2000 kr
Landfors

Ralph Lauren cardigan

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Ralph Lauren

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min feta cardigan från Ralph Lauren som köptes i våras på Raulph Laurens hemsida. Jackan har lite flaws på baksidan. Har digitalt kvitto plus fungerande QR kod. Tveka inte på att fråga något!!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill sticka ut med en bohemisk touch. Materialet känns som bomull och passformen är loose.
Twist Jacka - Säljer min så coola och unika jacka från Twist! (Jackan är slutsåld på hemsida) Priset är dikuter bart
Moncler cardigan - Jag säljer en snygg moncler cardigan som har söm som gått upp lite som man ser på bilden. Annars är det inga andra defekter. Den kostar 9500.
Svart pufferjacka från Colmar - ättefint skick – inga skador, inga fläckar. Varm, gosig och perfekt nu till vintern 🤍 Köpt för ca 5000 kr Endast använd ett fåtal gånger förra vintern🥰  📦 Skickas snabbt och välpackat 💌 💬 Hör gärna av dig om du vill ha fler bilder eller mått!
Mörkblå Define jacka från Lululemon - Säljer pga av jag fick en set, som inte passar mig. Kan tänka mig byta med nån som har storlek 8. Säljer matchande leggings oxå💙
Teddy väst - Super snygg och trendig teddyväst. Säljer för att jag har två st. Så denna är till och med kvar i förpackningen. Slutsåld på hemsidan. Alltså helt ny! Postar snabbt! Skriv för frågor ❤️
Patagonia fleecejacka - Intressekoll på min fina Patagonia fleecejacka i fint skick.