Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Söker Moncler cardigan  - Söker en svart moncler cardigan storlek M
Svart Cardigan från Moncler - Säljer en snygg svart Moncler Cardigan. Använt 1/3 gånger och passar dig som är 170/180 perfekt. Ett skönt plagg till sena sommarkvällar eller på våren.🍾
Svart Moncler cardigan  - En Moncler cardigan. Denna jacka kan du använda nästan året om, de är därför jag har gillat den lite extra än alla andra. Jackan håller värme och klarar även av lite kyligare dagar med några lager under. Jackans ärmar är lite längre just för att de ska täcka händerna kyligare dagar och att man ska får känslan av ”soft” stil. Hör gärna av dig vid intresse eller frågor! Svarar så snabbt jag kan! (: äkta!
Moncler Cardigan Svart - Har haft lite skador och defekter som jag sett till att laga så gott som möjligt. Inget som syns så mycket vid användning. Ni ser på bilderna.  Strl L men passar mer som M
Svart cardigan från Moncler - Svart cardigan från Moncler med quiltad front, släta ärmar och Moncler-logga på ärmficka. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och innerfoder med serietidningsdetalj. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look. Cardiganen är oanvänd men utan prislapp.
Moncler cardigan  - Hej! Jag säljer nu en limited edition Moncler cardigan med en luva. Den är i jättebra skick endast andvänd 2/3 gånger och den har inte några defekter eller liknande. Den är äkta och köpt ifrån NK stockholm för inte så sedan och kvittot finns. Allt i bilderna ingår med jackan som moncler dustbag lapprna osv. Hör av er vid minsta lilla fråga! 👍
Söker moncler cardigan svart
Söker moncler cardigan svart - 89 Söker moncler cardigan svart - 90

Söker moncler cardigan svart

Storlek: M/L
Kategori: Jackor

123 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek M eller L om ni vet någon eller själva har kontakta mig

Hugo
Hugo
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart quiltad cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har två stora fickor fram, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Dubbelknäppt John Henric Kavaj - Säljer en fräsch ljusgrå kavaj från John Hneric som är dubbelknäppt. Passar perfekt från krökkvällar till dejter samt även till vardagen. Storlek S men kan passa M beroende på din längd. pris kan diskuteras vid snabb affär
Overshirt från Arket - Snygg overshirt från arket i bra skick!