Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörk blå cardigan, Moncler  - Säljer en mörkblå Moncler cardigan i storlek S (passar även M) Jackan har quiltad front, stickade ärmar och Moncler-logga på ena ärmen. Dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look. Speciellt nu t hösten och vintern. Pris kan diskuteras !!! Säljer den pga. Storleken! (Har st L)
Mörk blå Moncler Cardigan - ÄKTA! Snygg mörk blå  cardigan från Moncler i storlek XL, säljer den då den har blivit för stor. Jackan har quiltad front, dragkedjor på fickorna och broderad Moncler-logga på vänster arm. Inte så mycket använd så inte något slitage alls.  Köpt på NK i Stockholm, för mer bilder på kvitto påse m.mm hör av er! Allt följer med!
Blå Moncler cardigan - Säljer en Moncler cardigan i blått, helt ny – endast provad en gång hemma. Storlek S. Alla detaljer finns såklart på plats, inklusive logga och inneretiketter
Moncler Cardigan Mörk blå - Säljer en mörkblå pufferjacka från Moncler med stickade ärmar och sidor, quiltad rygg och huva i glansigt material. Jackan har dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Moncler-logga på vänster ärm. Perfekt för dig som gillar snygga detaljer.
Mörk blå pufferjacka från Moncler - Säljer min äkta mörk blåa pufferjacka från Moncler i strl 3. Den passar bra på dig som har strl S. Säljer för att jag känner att jag vill köpa en ny.  Kan tänka mig gå ner lite i pris vid snabb affär men annars inte. Hör av er för frågor eller mer.
Blå cardigan från Moncler - Säljer en stilren mörkblå cardigan jacka från Moncler. Jackan har långa ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för kyligare dagar med sin snygga design och bekväma passform. Äkta säljs nu för ca 10 000 kr ny min är nyskick finns inga problem med den 🤗🤗
Moncler montbelliard mörk blå - Säljer en Moncler med huva och dragkedja. Jackan har en klassisk pufferstil och Moncler-logga på bröstet. Perfekt för kyliga dagar och riktigt snygg till streetwear.
 Navy blå Moncler cardigan  - Navy blå moncler cardigan använd men i bra skick, storlek Medium men passar Small, NFC funkar och jätte bra kvalite, Priset kan diskuteras. Prislappen kan följas med om man vill men dom sitter inte på jackan just nu, och det finns ingen förpackning då jag slängt allt.
Chefen

Mörk blå cardigan, Moncler

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Marinblå
Skick: Nytt skick

4899 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en mörkblå Moncler cardigan i storlek S (passar även M) Jackan har quiltad front, stickade ärmar och Moncler-logga på ena ärmen. Dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look. Speciellt nu t hösten och vintern. Pris kan diskuteras !!! Säljer den pga. Storleken! (Har st L)

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Pile Jacka - Supergosig jacka som tyvärr inte kommer till användning längre, säljer den endast vid ett bra bud så kom med prisförslag🥰
Mörkblå pufferjacka med huva - Snygg mörkblå pufferjacka från Save The Duck med stor vadderad huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look, lång ärm och diskret logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Beige dunjacka med knappar - Snygg beige dunjacka med quiltad design och tryckknappar framtill. Jackan har en lätt, puffig känsla och en feminin passform. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel look under kyligare dagar.
Pris kan diskuteras!! - Säljer den här superfina ljusrosa vinterjackan! Köpte på Zalando, märket ragwear, för ca 2 veckor sen för 1900kr. Säljer då jag köpte för stor storlek. Den är jätte mysig och varm, pris kan diskuteras!💗
Svart pufferjacka H&M - Säljer en svart pufferjacka med huva från H&M, bara använd fåtal gånger och säljer då jag har köpt en annan 💞skriv för mer frågor!!
Mörkblå dunjacka från The North Face - Säljer en mörkblå dunjacka från The North Face med huva och snörning. Jackan har stora fickor framtill, knappar och dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst puffer-look som är både trendig och bekväm.
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka