Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
mörkblå kappa från design by si - fin kappa från design by si, bra skick
Mörkblå kappa från Design by Si - Säljer en snygg mörkblå kappa från Design by Si. Jackan har dubbelknäppning med stora knappar, bred krage och långa ärmar. Perfekt nu till hösten! Bara använd ett fåtal gånger och skulle säga att skicket är precis som nytt! Det ändå är att själva lappen med märket på på insidan av jackan har lossnat lite men det är inget stort och märks inte som ni ser på sista bilden! Storlek xs/s, köpt för 760kr och skicket är väldigt väldigt bra!!
Kappa från Design by Si mörkblå  - Säljer en snygg mörkblå skepparkavaj från Design by Si i storlek XS/S. Den är ljusare i verkligheten än på bilderna. Jackan har dubbelknäppning med stora knappar, bred krage och är tillverkad i ett ulligt material.
Mörkblå kappa från Design by Si - Snygg mörkblå kappa från Design by Si med knappar framtill🥰 den är i storlek M/L men är väldigt liten i storlek, den passar bra på mig som har XS/S. Kan gå med på att gå ner i pris vid snabb affär 🥰
Mörk blå kappa design by si - Säljer denna navy/ mörk blå kappan från design by si. Storlek xs/s. Nypris 760kr. Den passar perfekt till höst å vinter
Mörkblå design by si kappa - Jätte fin kappa i storlek xs/s. Används tyvär inte längre så därför säljer jag den🤍
Mörkblå kappa från Design by Si - Snygg mörkblå kappa från Design by Si med klassisk krage och två stora knappar framtill. Jackan har långa ärmar med knappdetalj vid mudden och två rejäla fickor. Säljer då den inte används hos mig
Mörkblå  design by si kappa - Kommer inte till användning, skriv för fler bilder 💘storlek XS/S
𝓢

Mörkblå design by si kappa

Storlek: XS/S
Kategori: Jackor
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg mörkblå kappa med dubbelknäppning och breda slag. Jackan hae inga större tecken på användning och har använts sparsamt.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Patagonia väst - Säljer en ny Patagonia väst som aldrig är använd för att den är för liten! Måttet från axeln ner till midjan 65 cm och mellan armarna 50 cm. Passar er som är från 170 till 180 ca!
Missay poncho - Svart poncho från missay
INTRESSEKOLL - Intressekoll på min mörkblåa fjällräven jacka då jag vill sälja den och köpa en ny, är du intresserad hör av dig! Pris kan såklart diskuteras 💙och kom privat för fler bilder!
Brun och beige rutig kappa från Zara - Säljer en unik kappa från Zara med brunt och beige rutmönster. Jackan har bred krage, stora knappar framtill och långärmade ärmar. Materialet är ullblandning som ger en mysig och retro känsla. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vintagevibe. Slutsåld på Zara
Vit teddyjacka - (Lånade bilder) köpt för 650kr. Lite tunnare än den från hm så den är perfekt till hösten och våren. Det har rivits upp i tyget som ligger mot ryggen, inget som påverkar utseendet eller känslan när man har på sig! (Se bild 3) 💓
Kappa - Super snygg💗💗
Svart pufferjacka från Calvin Klein - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Calvin Klein med huva och hög krage. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och CK-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en modern, oversized look.