Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mötkblå dunväst med huva från Superdry - Mörkblå dunväst från Superdry med avtagbar huva och två dragkedjefickor framtill. Västen är quiltad och har en hög krage samt hel dragkedja. Riktigt bra skick och sitter bra🌟
Svart dunväst med huva från Moncler - Snygg svart dunväst från Moncler med huva och dragkedja framtill. Västen har två fickor med knappstängning och klassisk Moncler-logga på bröstet.
Mörkblå dunväst från Uniqlo - Säljer just nu en mörkblå dunväst från Uniqlo i storlek S. Västen är ultralätt och är i mycket bra skick. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla värmen utan att känna dig tung. Pris 199, nypris 450
Dunväst Mörkblå MANGO - Snygg mörkblå dunväst från mango med bra kvalitet och metalldragkedjor, perfekt nu till hösten🍂
Mörkblå dunväst från Uniqlo - Säljer en mörkblå dunväst från Uniqlo ”Ultra Light Down”.Enkel och stilren design. Nypris 600kr. Original påse medföljer. pris kan diskuteras!
Navy dunväst i manchester med huva - Snygg navy dunväst i manchester med luva. Nypris: 3499
Mörkblå dunväst med huva - Snygg mörkblå dunväst med avtagbar huva och två praktiska fickor med dragkedja. Västen har quiltad design och hel dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och chill höstdagar. Passar dig som gillar sportig och clean stil.
William Martinsson

Mörkblå dunväst med huva

Storlek: S
Kategori: Jackor

899 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg mörkblå dunväst med dragkedja och huva. Perfekt för våren. Den är näst intill ny, knappt än vänd.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkblå dunjacka från Fjällräven - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven med gul snörning vid huvan och nederkant. Jackan har en puffer-design, två stora fickor med knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jackan är i storlek S och har inga defekter!
Kappa - Super snygg💗💗
Vit teddyjacka - (Lånade bilder) köpt för 650kr. Lite tunnare än den från hm så den är perfekt till hösten och våren. Det har rivits upp i tyget som ligger mot ryggen, inget som påverkar utseendet eller känslan när man har på sig! (Se bild 3) 💓
INTRESSEKOLL - Intressekoll på min mörkblåa fjällräven jacka då jag vill sälja den och köpa en ny, är du intresserad hör av dig! Pris kan såklart diskuteras 💙och kom privat för fler bilder!
J.lindeberg jacka - Mycket fint skick, en liten lagning på ena armen men annats toppskick. Storlek M passar dig som är mellan 180-190cm ungefär. Nypris ca 4000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, två framfickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som funkar till det mesta.
Missay poncho - Svart poncho från missay
Brun och beige rutig kappa från Zara - Säljer en unik kappa från Zara med brunt och beige rutmönster. Jackan har bred krage, stora knappar framtill och långärmade ärmar. Materialet är ullblandning som ger en mysig och retro känsla. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vintagevibe. Slutsåld på Zara