Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå jacka från J.Lindeberg - Snygg mörkblå jacka från J.Lindeberg med dragkedja och knappar. Jackan har flera praktiska fickor och en stilren design, perfekt för kyligare dagar. Inga täcken på användning och är fortfarande i toppen skick. Hör av dig för fler funderingar!
Mörkblå J.Lindeberg jacka - En blå jacka med knappar framtill. Jackan har en ficka på vänster sida av bröstet. Jackan har en mörkblå färg och är tillverkad i ett mjukt material. Modell: Delroy 41 QLT Feather Nylon - Nypris: 2299kr - Skick: Bra (reva på vänster sidan, syns knapp
Mörkblå jacka från J.Lindeberg  - Snygg mörkblå jacka från J.Lindeberg! Helt ny med tag kvar. Storlek S. Nypris 3000kr. Vid fler frågor, skriv gärna privat // AR
Mörkblå Jacka, J.Lindeberg - Pris kan diskuteras skriv för med bilder!Stilren svart bomberjacka från J.Lindeberg med ribbade muddar, ståkrage och dragkedja framtill. Jackan har två fickor med dragkedja och en diskret logga på ärmen. Tillverkad i lätt polyester med blått innerfoder.
Mörkblå j.lindeberg jacka - Tja! Vi säljer en snygg mörkblå j.lindeberg jacka i ett jättebra skick för ett bra pris! Den är lite tjockare som är perfekt för vinter och hösttider! Hör av er vid frågor och funderingar!
Mörkblå jacka från J.Lindeberg - Mörkblå bomber jacka från J.Lindeberg perfekt till kommande våren och hösten [storlek M][skick 9/10]
Mörkblå jacka från J.Lindeberg - Snygg mörkblå jacka från J.Lindeberg med dragkedja och ribbade detaljer vid ärmslut och nederkant. Skick 9/10, perfekt för en stilren look. Jackan har en diskret bröstficka med dragkedja och en liten logotyp på ärmen. Storlek M, passar någon 175/165 cm och vikt mellan 55/65 kg 😇
Mörkblå jacka från J.Lindeberg - Säljer min j Lindberg jacka i mycket bra skick, priset på den är lite högre då denna modell ej säljs längre, ny pris är 3400 mitt pris är 3999, priset kan diskuteras😃bara höra av er om ni har några frågor
Mörkblå jacka från J.Lindeberg
Mörkblå jacka från J.Lindeberg - 0 Mörkblå jacka från J.Lindeberg - 1 Mörkblå jacka från J.Lindeberg - 2

Mörkblå jacka från J.Lindeberg

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: J.Lindeberg
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg mörkblå jacka från J.Lindeberg i storlek L. Jackan har en stilren design med knappar och dragkedja framtill. Perfekt för höst och vår. passform.Storleken sitter mindre och sitter alltså inte som en vanlig L utan mer som en M. Passar dig perfekt om du är cirka 183 cm. Det finns en defekt och det är att knappen längst ner saknas men det är lätt att laga, det märks inte när man har på sig den. säljer för endast 1500 kr medans nypris är 4400! Priset är ej hugget i sten😃 hör av dig

vidar
vidar
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige jacka med päls från Meotine - Säljer en beige jacka från Meotine med fluffig päls runt kragen. Jackan har stora svarta knappar, två bröstfickor med lock och en loose passform. Materialet är ullblandning och pälsen ger en lyxig vibe. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och ett litet rött Polo-logo broderat på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, klassisk look.
Svart långkappa - Jättesnygg kappa som endast är använd 3 gånger! Slutsåld