Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå teddyjacka  - Säljer en mörkblå teddyjacka med bred krage och långärmad modell. Jackan har en loose passform och är perfekt för dig som gillar oversized och mysiga jackor. Pris kan diskuteras 🥰
Mörkblå teddyjacka - Säljer en supermysig mörkblå teddyjacka i oversized modell. Perfekt för höst och vinter med sin varma och gosiga känsla. Jackan har långa ärmar och en stor krage som ger en cool look. Den är i mycket bra skick och passar perfekt till både jeans och klänning. Perfekt för att hålla stilen i kylan!
Mörkblå teddyjacka med pälskrage - Snygg mörkblå teddyjacka med en fluffig pälskrage och knappar framtill. Jackan har två stora fickor på bröstet och långa ärmar. Perfekt gör våren. Från Gina Young i stoleken 158
Mörkblå teddyjacka - Säljer en mysig mörkblå teddyjacka med en croppad passform. Jackan har långa ärmar och en hög krage som ger extra värme. Perfekt för kyliga dagar när du vill vara både bekväm och stilren.
Mörkblå teddyjacka  - Säljer en mysig mörkblå teddyjacka med hög krage, som också är jättemjuk. Jackan används inte där av säljer jag den. Storlek xs 💕
Mörkblå teddyjacka - Jättefin mörkblå teddyjacka som enbart kommit till användning fåtal gånger. I mycket fint skick💞lånade bilder
Mörkblå teddyjacka från Gina Tricot - Mörkblå teddyjacka från Gina Tricot i storlek XXS. Jackan är stor i storleken. Nästan aldrig andvänd så i nyskick💗
Mörkblå teddyjacka från Gina Tricot - Säljer min slutsålda mörkblåa teddyjacka från gina, Jackan har en oversized passform med långa ärmar och en stilren design, den ser som ny ut💝💝
Mörkblå teddyjacka
Mörkblå teddyjacka - 0 Mörkblå teddyjacka - 1 Mörkblå teddyjacka - 2 Mörkblå teddyjacka - 3 Mörkblå teddyjacka - 4

Mörkblå teddyjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Gina Tricot
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en mysig mörkblå teddyjacka från Gina, helt slutsåld i storlek S! Inga skador, mysig och jättefin❤️

Majabajan
Majabajan
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige jacka med päls från Meotine - Säljer en beige jacka från Meotine med fluffig päls runt kragen. Jackan har stora svarta knappar, två bröstfickor med lock och en loose passform. Materialet är ullblandning och pälsen ger en lyxig vibe. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och ett litet rött Polo-logo broderat på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, klassisk look.
Moncler Maya  - Svart pufferjacka från Moncler i blankt syntetmaterial med huva och dragkedja. Jackan har Moncler-logga på ärmen och coolt serietidningsmotiv på insidan. Perfekt för dig som vill ha en varm och snygg jacka med streetkänsla.