Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkgrön kappa - Mörkgrön kappa från H&M. Storlek 44 men känns som en storlek 42. Knappar fram, bak + manschettknappar.  Aldrig använd. Känns lite retro.
Mörk grön kappa  - Säljer denna mörk gröna kappan köpt i Köpenhamn för ca ett halvår sen 💞.
Mörkgrön kappa - Kortare kappa med snygga knappar på armen.
Mörkgrön kappa från MNG - Snygg mörkgrön kappa från MNG i ullblandning. Den har en klassisk design. 🧥storlek S
Mörkgrön kappa - LÅNADE BILDER! 🥰Säljer en super snygg mörkgrön kappa i mycket bra skick. Den har en klassisk design med dubbelknäppning och långa ärmar. Perfekt för höst och vår, och ger en stilren look till vardagsoutfiten. Passar bra till jeans och sneakers för en avslappnad stil. Skriv om ni vill ha flera bilder, köpt på Vinted men kommer inte till användning ❤️
Mörkgrön kappa med bälte från New Collection -  mörkgrön kappa från New Collection med lång krage och bälte i midjan. Jackan har långärmade ärmar.Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg med lite edge. Helt ny, aldrig använd. Köpt egentligen för 800kr. Pris kan diskuteras
Mörkgrön kappa - Säljer en mörkgrön kappa från Zara med stora knappar och två fickor framtill. Jackan har lång ärm och en loose passform som ger en chill vibe. Materialet känns som ull eller en ullmix, perfekt för lager på lager under höst och vår. Den är sparsamt använd! Säljer en liknande beige kappa också!🩷
Mörkgrön kappa
Mörkgrön kappa - 89 Mörkgrön kappa - 90 Mörkgrön kappa - 91

Mörkgrön kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Oliv
Skick: Mycket bra skick

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg mörkgrön kappa i mycket bra skick. Den har en klassisk design med stora knappar och en bred krage. Perfekt för höst och vår, och ger en stilren look. Passar bra till både vardag och lite finare tillfällen.❤️💋

Rebecca Ahlburg
Rebecca Ahlburg
(14)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler Maya - Moncler Maya i storlek 1. Använd några gånger. För snabb köp kan priset diskuteras 🥰.
Beige kort trenchcoat med knappar - Säljer en beige kort trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och breda ärmar. Perfekt vår / höst jacka!
Colmar pufferjacka vit - Säljer en ljus beige/ vit pufferjacka från Colmar med huva. Jag köpte den själv på Vinted men nu säljer jag vidare för att den var för liten. Den är lagad på tre ställen på ena ärmen. Skriv gärna om frågor! 💝Pris kan diskuteras vid snabb affär
Moose Knuckles Bunny - Säljer den här otroligt varma o sköna jackan ifrån Moose knuckles. Modellen heter Bunny. Köptes för typ 3 år sedan inte använd särskilt jätte mycket. Storlek S men passar definivt en medium också. Pälsen är avtagbar och den kostade ca 4500 ny tror jag.
Custommade jacka - Custommade jacka, beige storlek M/L  Säljes, pris kan diskuteras vid snabb affär!
jacka - arket jacka/kappa fortfarande i sin kartong och plastpåse. Aldrig använd, köpte fel storlek. Helt slutsåld!!! Säljer på Vinted för 2600kr, men plock tar avgift. Vinted = mathildaandrsson
teddyjacka  - Säljer en svart och vit teddyjacka med zebramönster och dragkedja framtill. Jackan är långärmad, perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och mysig stil. Passformen är normal och materialet är fluffigt och mjukt.