Selma

Svart pufferjacka från Nelly

Storlek: XXS
Kategori: Jackor
Märke: Nelly
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

450 SEK

Beskrivning

Säljer en svart, glansig pufferjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan är perfekt för kalla dagar. Materialet är syntet och jackan har långa ärmar. Använd endast en säsong och inte använt den så flitigt. Nypris 800kr, mitt pris kan diskuteras, kom privat för mer bilder🥰💞

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .
Vit träningsjacka från Lululemon - Slimmad vit träningsjacka från Lululemon med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar med tumhål och snygga sömdetaljer som ger en sportig vibe. Perfekt för gymmet eller powerwalks. Materialet är mjukt och stretchigt syntet för maximal komfort.
Grön jeansjacka med fransar och knappar  - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika detaljer med virkade fransar och tofsar i beige längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och bohemisk vibe.
Svart quiltad jacka Morris Gent's M - Quiltad svart jacka från Morris Gent's i storlek medium. Jackan har fyra fickor med tryckknappar, snygga broderade patchar och dragkedja framtill. Materialet är polyester och designen har ett klassiskt rutmönster. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look. Riktigt bra kvalitet och tvär snygg.
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕
Missäy svart poncho cape kappa - Så fin poncho från missäy, använd fåtal gånger av mig o köpt begagnad av en tjej som också enbart använd den fåtal gånger. Jätte fint skick