Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nvlty jacka - Nvlty jacka säljs vidare för att jag inte har nån nytta av den längre.
NVLTY Jacka - Helt ny, med kvitto, påse och taggarna kvar. Aldrig använt den då den inte passar mig. Att beställa en sådan kostar cirka 2200 kroner.
NVLTY jacka grå - Hej, säljer min NVLTY jacka som jag använt under förra årets vinterperiod, Jackan är i bra skick och hållt sig fin. Storlek M
NVLTY Jacka  - Använd fåtal gånger. Inga fläckar, inga skador. Skick 10/ 10
NVLTY - Jacka från London helt oandvänd lapp och allt kvar.
Grå vindjacka med färgstänk från NVLTY - Snygg grå vindjacka från NVLTY med färgglada stänk i rosa och blått. Jackan har en praktisk huva och dragkedja framtill. Perfekt för blåsiga dagar.
Jacka NVLTY - En varm och snygg jacka från NVLTY. Den säljs inte längre. Den i bra skick
Nvlty jacka - Nylty jacka storlek M
NVLTY Jacka
NVLTY Jacka  - 89 NVLTY Jacka  - 90 NVLTY Jacka  - 91 NVLTY Jacka  - 92

NVLTY Jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Grå

699 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En grå NVLTY vinter jacka i storlek M. andvänt den en vinter. fräsh och jätte varm. pris kan diskuteras vid snabbaffär

K1
K1
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Massimo dutti dunjacka - Jag säljer den här Massimo dutti jackan som knappt är använd och i jättebra skick!!!
Rutig croppad kavaj med stora knappar - Snygg rutig kavaj i grått och vitt med croppad passform och stora svarta knappar framtill. Jackan har bred krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som gillar en trendig och chill stil. Materialet känns som bomull och polyester.
Moncler cardigan  - 9.5/10
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Overshirt Beige  - Riktigt fet och perfekt för att fylla ut outfits, skriv vid fundering🙌
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Svart cardigan moncler med NFC+QR - Säljer en svart moncler cardigan som jag har använt super lite eftersom att jag har nu köpt en ny vinter jacka så jag försöker sälja denna