Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Olivgrön vindjacka från Moncler - Säljer en olivgrön vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har två fickor på sidorna och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för blåsiga dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Olivgrön vindjacka från Moncler - Tjena! Säljer nu min olivgröna windbreaker från moncler i storlek M. Jackan är sparsamt använd i cirka 2-3 veckor. Den har inga defekter alls och är mycket fin. Den är samt väldigt eftertraktad, äkthetsbevis följer med samt bevis av köp. Priset är halvt hugget i sten så släng ett bud mvh!
Olivgrön vindjacka från Moncler unisex - Snygg olivgrön vindjacka från Moncler med klassisk logga på ärmen. Jackan har flera fickor med lock, axelklaffar och både dragkedja och knappar framtill. Tillverkad i lätt polyester och har lång ärm med knappdetalj vid mudden. Passar både kvinna och man då både jag och min bror haft den. Storlek 2 motsvarande M. Gott skick.
Olivgrön vindjacka från Moncler windbreaker - Snygg olivgrön vindjacka från Moncler med huva och dragsko. Jackan har dragkedja framtill, Moncler-logga på ärmen och coola ränder i rött, vitt och blått på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Sista pris 1500 tyvärr eftersom att den är i jättebra skick. 9,5/10. Ni ser bilder på allt o ber helst att ingen frågar om att få se mer efter som att de ganska jobbigt. Skriv bara er vikt och längd så vet jag om den passar eller inte. Den passar M och L
Olivgrön vindjacka från Moncler - Säljer nu denna supersnygga windbreaker från moncler🤩 Jackan är i jättebra skick och har endast en liten defekt på armen💫 Tveka inte på att höra av dig vid frågor och funderingar!
Olivgrön vindjacka från Moncler - Äkta Moncler jacka köpt på NK i Stockholm! Högt pris pga att jag ångrar köpet enormt, o vill få tillbaks så mycket som möjligt! Nypris från 12 - 14 tusen! I princip oanvänd äkta moncler, spara 5000!
Olivgrön Moncler cardigan - Snygg olivgrön pufferjacka från Moncler med stickade ärmar och rygg. Jackan har quiltad front i glansig polyester, dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Klassisk Moncler-logga på ärmen och hög krage för extra stilpoäng.                   Bara att skriva vid frågor och funderingar.  Priset är ej hugget i sten
Rocket resell

Olivgrön vindjacka från Moncler

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

1300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg olivgrön vindjacka från Moncler med vit logga på bröstet och ärmen. Skick 9/10

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Pile Jacka - Supergosig jacka som tyvärr inte kommer till användning längre, säljer den endast vid ett bra bud så kom med prisförslag🥰
Grön jeansjacka med fransar och knappar  - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika detaljer med virkade fransar och tofsar i beige längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och bohemisk vibe.
Mörkblå pufferjacka med huva - Snygg mörkblå pufferjacka från Save The Duck med stor vadderad huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look, lång ärm och diskret logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
J.Lindberg fieldjacka - Säljer denna riktigt feta mörkblå J.Lindberg jacka, något tjockare så perfekt för kyligare dagar❄️ || Storlek: L || Skick; 7,5/10, Missfärgning (Bild 5) ,märks inte direkt under användning. En ficka har en lagning. || Pris: 649kr || Om du är osäker på storlek skickar jag mått!
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .