Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Pälskappa - Superfin beige kappa med stor fluffig päls på kragen. Jackan har två stora fickor framtill samt knappar. Perfekt för höst och vinter när du vill vara både varm och snygg. Det är två små fläckar på jackan som är inringade på bilderna! Den svarta är på baksidan av armen och den andra är typ vid knapparna så det är inget som syns jätte tydligt☺️
Pälskappa Beige - Supermysigt Pälskappa från H&M, använt den c. 2-3 gånger, ser helt ny ut! storlek Xxs men passar även Xs till S beroende på hur stort man vill ha den !
Pälskappa - Storlek small, använd en vinter. Köpt från ssshop för 3799,- Okända fläckar baktill och en på framfickan, går att lämna in på kem. Två knappar som lossnat från ena ärmen samt en lös knapp på kragen.
pälskappa - superfin beige kappa från jaquetsforu i storlek xs, använd ungefär 3 ggr. kom privat för fler bilder och pris kan diskuteras vid snabb affär ❤️
Pälskappa - Jättevacker, säljer pga för har hittat ny , pris kan diskuteras men den är helt ny
Äkta pälskappa - Säljer min superfina pälskappa då den inte kommer till användning längre. Nyskick. Stl S men lite oversized så hade även passat M
Päls kappa - Säljer min päls kappa då jag inte längre använder den. Väldigt mysig och varm. Aldrig använt den.
Emmy
Emmy
Pälskappa
Pälskappa - 89 Pälskappa - 90

Pälskappa

Storlek: SMALL
Kategori: Jackor

1699 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Pälskappa storlek Small, första bilden visar mer färgen. Fler bilder kan skickas vid intresse.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkgrön massimo dutti jacka i storlek m - Säljer en mörkgrön och slutsåld massimo dutti pufferjacka med stor huva och dragkedja framtill. Jackan är tillverkad i glansigt syntetmaterial med dunfyllning. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look som är lätt att styla med jeans eller hoodie.
Moncler cardigan (svart) - Svart cardigan från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Cardiganen har hög krage, hel dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som gillar stilren design.
intressekoll, fjällräven - Säljer eller byter min fjällräven i women expeditionen down lite jacket. Köpt föra året men har inga defekter. Eller om någon har en i svart xs som vill byta!!
Mörkblå pufferjacka med huva - Säljer en slutsåld mörkblå pufferjacka med stor, mysig huva och dragkedja framtill. Passformen är normal och den har långa ärmar. Aldrig använd. Nypris 799
Träningsjacka lik Lululemon - Snygg svart träningsjacka som ser ut som dom från Lululemon, med guldiga dragkedjor och figurnära passform. Jackan har hög krage, långa ärmar och två fickor med dragkedja framtill. Materialet är mjukt och stretchigt syntet, perfekt för träning eller chill.🩵🩷Storlek 4 (XS)
 Fjällräven jacka - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XS.  Men den passar även S. Det finns en defekt som bilden visar men det syns inte när man har på sig den!
Grön massimodutti jacka  - Grön massimodutti jacka i storlek xs som ny endast lite smink på insidan av kragen säljer för de pris som står!
Grå canada goose jacka  - Snygg grå dunjacka från Canada Goose med svart logotyp på ärmen. Jackan har huva, dragkedja och tryckknappar framtill samt två sidofickor. Insidan är svart och jackan är vadderad för extra värme. Perfekt för kalla dagar.