Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Pälskappa - Säljer en fil och ny pälskappa pågrund av att jag inte har använt den och redan har en liknande. Kappan har en lagom stor ficka på varje sida och en knapp i mitten som man kan knäppa den med❤️☺️
Pälskappa - Svart mysig pälskappa.
Pälskappa  - Snygg svart pälsjacka från lager 157. Tyget inuti i innearmen har gått sönder lite men inget som syns och går att sy ihop om man vill❤️❤️
Pälskappa  - Pälskappa från only används ett par gånger väldigt bra skick
Pälskappa  - Super fin svart elegant kappa med band i midjan , äkta päls . Hör av er vid fler frågor 💞
Pälskappa
Pälskappa - 89 Pälskappa - 90 Pälskappa - 91 Pälskappa - 92 Pälskappa - 93

Pälskappa

Storlek: 34/36
Kategori: Jackor
Märke: Vila
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart pälskappa från Vila i perfekt skick! Endast använd vid ett tillfälle & har inga skador eller att pälsen har blivit ruffsig/skavd. Storlek 34, men passar även 36. Knälång på mig (164) två knappar fram.Pälsen ser olika ut på bilderna pga ljuset!

Emma
Emma
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön h&m jacka  - Säljer en grön overshirt med broderade detaljer som fågel, orm och rosor. Jackan har snörning i midjan, stora fickor och tryckknappar. Perfekt för dig som vill ha en unik och cool look med lite army-vibe. Jättesnygg slutsåld. Pris kan diskuteras. Tryck på köp nu så försöker jag posta samma eller dagen efter❣️❣️
Moose Knuckles Bunny - Säljer den här otroligt varma o sköna jackan ifrån Moose knuckles. Modellen heter Bunny. Köptes för typ 3 år sedan inte använd särskilt jätte mycket. Storlek S men passar definivt en medium också. Pälsen är avtagbar och den kostade ca 4500 ny tror jag.
Vit teddyjacka från H&M XS - Mysig vit teddyjacka från H&M i storlek XS. Jackan har hög krage, två sidofickor och hel dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jättebra skick och använd endast fåtal gånger!💗
Fjällräven Expedition Down lite W - XS - Dags o sälja min fina Fjällräven jacka🌟 Jackan är i storlek XS dam, färgen deep forest (syns inte så bra på bilderna i ljuset). Det är alltså en av de ”nyare” modellerna. Köpte jackan vintern 2023 och den är välanvänd men fortfarande i fint skick. Dunet vid armvecken är aningen tunnare och överlag är den såklart inre lika flyffig som en nyinköpt, men märker ingen skillnad i utseende eller värme! Den har inga revor osv, se sista bild för aningen missfärgad ”plupp”😇 skriv privat för frågor/bilder!
Svart träningsjacka från Lululemon - Helt ny senaste modellen av Lululemon. Prislappen är kvar, och dustbag följer med!❤️
Grå pufferjacka från Canada Goose  - Säljer en grå pufferjacka från Canada Goose i storlek s. Jackan har huva, dragkedja och knappar framtill, samt två stora fickor. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka och isolerande design. Märket syns tydligt på ärmen och insidan. pris kan diskuteras vid snabb affär
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.