Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Patagonia vindjacka  - Mörkblå vindjacka från Patagonia. Väldigt bra skick o ser ut som ny. Storlek S. Hör av dig vid intresse eller frågor.
Vindjacka Patagonia - Sparsamt använd vind/regnjacka. Fickor med dragkedja.
Patagonia väst - Mysig mörkblå fleeceväst från Patagonia med hög krage och tre fickor med dragkedja. Västen har en klassisk passform och är perfekt för lager-på-lager. Snygga blå detaljer på dragkedjorna och diskret logga på bröstet.
Patagonia Väst  - Säljer denna matinblåa Patagonia västen som är perfekt till hösten eller till våren. Nypris runt 1200kr och mitt pris är 699. Västen är i storlek 14 years men passar folk som har XS och är runt 160 cm. Hör av er vid minsta funderingar eller frågor. Priset kan diskuteras
Mörkblå fleecejacka från Patagonia - Mysig mörkblå fleecejacka från Patagonia med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har en bröstficka med dragkedja och två sidofickor. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med det mesta.
Blå fleeceväst från Patagonia - Mysig blå fleeceväst från Patagonia med svarta detaljer och dragkedjor. Västen har hög krage, bröstficka med dragkedja och två sidofickor. Perfekt för lager-på-lager och outdoor.
Mörkblå henley från Patagonia - Mörkblå långärmad henley från Patagonia med halv dragkedja framtill och ståkrage. Skjortan har en clean look med diskret logga på bröstet och är tillverkad i lätt polyester som andas. Perfekt för dig som gillar outdoor och sportig stil.
Mörkblå fleeceväst från Patagonia - Mörkblå fleeceväst från Patagonia. Storlek S. Mycket bra skick. Meddela vid frågor!
Patagonia overshirt
Patagonia overshirt - 0 Patagonia overshirt - 1 Patagonia overshirt - 2

Patagonia overshirt

Storlek: herr m
Kategori: Jackor
Märke: patagonia
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Patagonia overshirt i storlek M. Nypris är ca 2500kr. Mitt pris 800kr. Använd fåtal gånger.

Carl
Carl
(18)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit och beige jacka med dragkedja - Säljer en vit bomberjacka med ribbade beige ärmar och två fickor med knappar framtill. Jackan har dragkedja och hög krage. Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
Svart cardigan Moncler - Svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har fyra fickor fram, rund hals och dragkedja. Moncler-logga på ärmen. Snygg, stilren och perfekt för dig som gillar exklusiva märken.
Canada Goose Crofton Hoody - OBS LÄS HELA BESKRIVNINGEN: En otrolig fin jacka som jag tyvärr har tvättat fel, jackan har någon konstig lukt när den kommer i kontakt med fukt alltså utemiljö. ( luktar typ blöthund). Därav det extremt låga priset för jackans skick allmänt. Inga andra synliga tecken på användning. Om du tänker att du kan lösa luktproblemet så är jackan din. Mvh
Svart pufferjacka från Burberry - Svart pufferjacka från Burberry med huva och klassisk Burberry-logga på ärmen. Jackan har quiltad design, dragkedja och knappar framtill samt fickor med dragkedja. Insidan av huvan har rutigt mönster i svart, vitt och rött. Perfekt för kalla dagar.
Herno jacka - Nu är den fetaste vinterjackan äntligen till salu! Detta är en av de sällsyntaste herno jackorna! Den är i size 52 och passar dig som har M! Modellen är 179 och den är lite stor! Jackan är i toppskick, inga defekter! Hör av dig vid minsta fundering 🤩
Blå pufferväst från Polo Ralph Lauren - Snygg marinblå pufferväst från Polo Ralph Lauren med huva och broderad logga på bröstet. Västen har dragkedja framtill, två fickor med knappstängning och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och chill stil. Liten deflekt som är lagad
Pilejacka H&M - Säljer en endast testad pilejacka!   Storlek: XS, färg: Mörkbrun🤎  Den är helt ny och bara maskintvättad en gång☺️
Arcteryx Gorex jacka och mössa! - Arcteryx jacka, mössa på köpet! Perfekt för vardaglig användning eller skidbacken!