Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Haglöfs jacka - Kom privat vid frågor! Köpt för 2200kr, akn tänka gå ner i pris!🏆
Haglöfs jacka  - Säljer denna sjukt snygga Haglöfs jacka för endast 350 kr! Anledningen till att jag säljer den så billigt är för att den ej kommer till användning. Den har använts max en till två gånger och har inga defekter. Jackan funkar perfekt nu i vinterkylan.
Mörkgrå dunjacka från Haglöfs - Tunn dunjacka som passar bra till våren. Mörkare grå på ärmarna än resten av jackan. Två fickor med dragkedja och lite figursydd passform.
Haglöfs - Säljer den för att jag har tröttnat på den Skick 10/10
Haglöfs jacka  - En vattentät jacka som är varm inuti. Ordinarie pris 1850 säljer för 550. Använts 5 gånger sammanlagt
Haglöfs jacka - Jag säljer min fina Svart/Gråa Haglöfs dun höstjacka. Den är storlek S och den är varm och skön, den har även en ficka i vänstra sidan av bröstet. Säljer den eftersom den inte passar mig.
 Haglöfs - Snygg svart dunväst från Haglöfs med quiltad design och hög krage. Västen har dragkedja framtill och diskret logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och outdoor-vibes. Lätt och smidig att bära, passar till många olika outfits.
Haglöfs väst - Västen ärsom ny, knappast använd och inga skador. Ordinarie pris 2000. Pris kan också diskuteras. Tar emot byten
Pilé från Haglöfs
Pilé från Haglöfs - 89 Pilé från Haglöfs - 90 Pilé från Haglöfs - 91

Pilé från Haglöfs

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Haglöfs
Färg: Grå

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mycket fin, sparsamt använd pilé-jacka från Haglöfs. Storlek S, nypris 1099kr! Mitt pris: 500kr.

juliabjorn
juliabjorn
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Mörkgrå Fjällräven pufferjacka - Säljer en mörkgrå pufferjacka från Fjällräven med gul snörning och huva. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst streetstil.
Zara bomberjacka  - Bomberjacka i mockaeffekt från Zara som inte kommer till användning tyvärr! ❤️
Dubbelknäppt John Henric Kavaj - Säljer en fräsch ljusgrå kavaj från John Hneric som är dubbelknäppt. Passar perfekt från krökkvällar till dejter samt även till vardagen. Storlek S men kan passa M beroende på din längd. pris kan diskuteras vid snabb affär
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Mörkblå jacka - Säljer en snygg stilig jacka från Say less oanvänd lappens finns fortfarande kvar, storlek S