Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Polo Ralph Lauren - Polo Ralph Lauren vest i NYSKICK!!! Köpt för 4500 men säljer den för halva priset. Perfekt nu för höst. Kom gärna med prisförslag. Mvh Leon
Polo Ralph Lauren jacka - Säljer nu denna sprillans nya Ralph lauren jacka🤩 Jackan är köpt på Ralph Laurens hemsida för 6000kr, och kommer med alla orginal tags samt ett digitalt kvitto💫Hör av er vid funderingar! Jackan passar perfekt om du är 165-175!
Polo Ralph Lauren jacka  - En super snygg Polo Ralph lauren jacka. Jackan är i bra skick och har använts sparsamt. Passar perfekt till hösten/våren.
Polo Ralph lauren  - Polo Ralph lauren vind jacka i nästan helt ny skick (9/10) jackan är inprincip helt ny och oandvänd. Säljer då den inte kommer till andvänding, bara kontakta vid frågor!
Polo Ralph Lauren Väst  - Säljer denna snygga väst pga börjar bli för liten. Västen är perfekt nu till kalare dagar, västen är använd sparsamt och i bra skick. Tveka inte på att höra av er kring funderingar!
Jacka från Polo Ralph Lauren - Mörkblå dunjacka från Polo Ralph Lauren med en cool röd detalj på ärmen. Jackan har en huva och dragkedja framtill. (Min sons jacka, som är ca 180 cm.)
Teddyjacka Polo Ralph Lauren - Säljer en svart teddyjacka från Polo Ralph Lauren då den är för liten och har köpt ny. Nypris är 6379kr, Det är inga hål eller nått i den. Hör av er om det är några fler frågor:)
Eskil
Eskil
Polo ralph lauren
Polo ralph lauren - 89 Polo ralph lauren - 90 Polo ralph lauren - 91

Polo ralph lauren

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: Ralph Lauren
Färg: Marinblå

2600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tja, säljer nu min jacka som jag användt runt 10 gånger så skicket är väldigt bra. Nytt pris 3599 mitt pris 2600 men priset kan förstås diskuteras.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grå jacka - Mysig jättefin jacka💕osäker på vart den är ifrån
Mörkblå pufferjacka från Fjällräven XXS - Säljer en mörkblå pufferjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören och två stora fickor med knappar framtill. Perfekt för kalla dagar och har en cool, oversized vibe. Materialet är syntet och dun, med dragkedja och knappar framtill.
J.Lindeberg Jacka - Mörkblå jacka från J.Lindeberg. Jackan är i storlek L och jag har egentligen storlek S så den är lite stor på mig på första bilden. Inga tecken på deffekter. Priset är inte slaget i sten:)
Så fin vinterjacka  - Säljer en quiltad pufferjacka i mörkgrönt från mohito. Jackan har stor huva, dragkedja framtill och två stora fickor med lock. Oversized passform och snyggt rutmönster i sömmarna. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren. Kom körna med frågor och prisförslag!💕den är stl xs men passar mig som bär s i vanliga fall💕
 Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har rund hals, dragkedja framtill och två fickor med knappdetaljer. Klassisk Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer som ger en clean look.
Woolrich Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade Woolrich Fieldjacka!  Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till hösten/vintern  Storlek S Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1499 kr
Svart pufferjacka från Massimo Dutti - Säljer denna jackan som är i den gamla modellen som jag köpt här på vinted, inga defekter alls! Köpt för 2000kr så säljer ej för mindre än det.