Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara jacka - Superfin grön zara jacka i jeanstyg strl M. Aldrig använd, pris kan diskuteras.🫶🏼
Zara jacka  - Superfin jeansjacka från Zara🙌 storlek L men sitter som en S/M💕
Zara jacka  - Grön jacka från Zara i storlek m.
zara jacka - intressekoll på min gröna zara jacka som inte säljs längre, fint skick💗💗💗 🆘tryck ej köp nu!!!!🆘
Zara jacka - Säljer denna fina Teddy jacka med luva från zara då den inte används.
Zara jacka  - Säljer min zara jacka då den tyvärr inte kommer till användning!
Moanoren

Zara jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Zara

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min jättesnygga zara glitter jeansjacka!! Kommer tyvärr inte till användning längre. STORLEK M men passar alla från S-L då den är oversized. Kan skicka fler bilder🥰BUDA!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Pile Jacka - Supergosig jacka som tyvärr inte kommer till användning längre, säljer den endast vid ett bra bud så kom med prisförslag🥰
Mörkblå pufferjacka med huva - Snygg mörkblå pufferjacka från Save The Duck med stor vadderad huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look, lång ärm och diskret logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕
Beige dunjacka med knappar - Snygg beige dunjacka med quiltad design och tryckknappar framtill. Jackan har en lätt, puffig känsla och en feminin passform. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel look under kyligare dagar.
Pris kan diskuteras!! - Säljer den här superfina ljusrosa vinterjackan! Köpte på Zalando, märket ragwear, för ca 2 veckor sen för 1900kr. Säljer då jag köpte för stor storlek. Den är jätte mysig och varm, pris kan diskuteras!💗
Mörkblå dunjacka från The North Face - Säljer en mörkblå dunjacka från The North Face med huva och snörning. Jackan har stora fickor framtill, knappar och dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst puffer-look som är både trendig och bekväm.
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .