Alla kategorier > Jackor
Beige dunväst från Pull&Bear
Beige dunväst från Pull&Bear - 89 Beige dunväst från Pull&Bear - 90

Beige dunväst från Pull&Bear

Storlek: dam s
Kategori: Jackor
Märke: Pull & Bear
Färg: Rosa

150 SEK

Frakt från 29 SEK
Beskrivning

Säljer en snygg beige dunväst från Pull&Bear i storlek S. Västen har en dragkedja framtill och två fickor med dragkedjor. Den är perfekt för vintern och håller dig varm och bekväm. Västen har en huva som ger extra skydd mot kylan. Perfekt för både vardag och utomhusaktiviteter!

Rubi
Rubi
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Beige jacka med päls från Meotine - Säljer en beige jacka från Meotine med fluffig päls runt kragen. Jackan har stora svarta knappar, två bröstfickor med lock och en loose passform. Materialet är ullblandning och pälsen ger en lyxig vibe. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look.
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och ett litet rött Polo-logo broderat på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, klassisk look.
Svart långkappa - Jättesnygg kappa som endast är använd 3 gånger! Slutsåld