Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ralph lauren jacka - säljer den här ralph lauren jackan för ett bra pris då den inte passade mig. jag rekommendera nån som är 170-180 och medelvikt🤩 priset är inte hugget i sten
Ralph lauren jacka - Hej! Säljer denna snygga ralph lauren jacka i väldigt bra skick. Size är XS och den är självklart äkta. Köpt för 4500kr. Säljer billigt då de snart närmar sig varmare perioder. Perfekt till vår, höst och vinter.
Ralph lauren jacka - Hej! En glossy Ralph lauren jacka till salu. Jackan är i jättebra skick och den har inga defekter elller tecken av användning. Jackan är köpt på Nk och kvittot finns kvar. Jag säljer jackan pågrund av att den tyvärr inte passar mig, priset kan diskuteras lite vid snabbaffär. hör av dig vid frågor 😁
Ralph Lauren Jacka - INTRESSEKOLL. Snygg svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren. Köpt förra året för 6695kr men har inget kvitto. Eventuella frågor kom dm. Äkta såklart
Ralph Lauren jacka - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har det klassiska röda Polo-logot broderat på bröstet och två sidofickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en clean, sportig vibe. Skriv vid eventuella frågor.
Ralph Lauren jacka - Hej, säljer nu min gamla Ralph lauren pufferjacka pågrund av ny jacka själv! Den är använd typ en och en halv vinter men är fortfarande i riktigt bra skick! Ända är ett dunet blivit lite slitet och så men inget överdrivet som du kan se på bilderna. Storlek M och passar mig på 1,80 perfekt. Tveka ej skicka ett prisförslag eller skicka iväg en fråga!
Ralph lauren jacka - Säljer Ralph lauren jacka, i storlek L. Jackan har inga defekter förutom att den ena klädhängaren saknas (se bild 6). Annars är jackan i topp skick har endast använts ett fåtal gånger förra vinter säsongen. Hör gärna av dig vid funderingar. Mvh Emil
Ralph lauren jacka
Ralph lauren jacka - 89 Ralph lauren jacka - 90 Ralph lauren jacka - 91

Ralph lauren jacka

Storlek: XXS/14-16
Kategori: Jackor
Märke: Ralph Lauren
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

1499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg svart pufferjacka från Ralph Lauren i mycket bra skick. Jackan har inga slitningar och är perfekt för kalla höst- och vinterdagar. Den är varm och skön och passar både till vardags och lite finare tillfällen. Jag på bilden är 170 och den är lite liten, så den passar perfekt för 155-165 men kan ha den om man är lite längre också. /Mvh Tom

Tom
Tom
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Brun teddyjacka med dragkedja - Mysig brun teddyjacka med hel dragkedja framtill och hög krage. Jackan har en loose passform och är tillverkad i fluffigt teddy-material som håller dig varm och skön. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla till både jeans och mjukisbyxor.
Quiltad jeans bomberjacka & Other Stories - Säljer en quiltad bomberjacka i blått jeanstyg från & Other Stories, fodrad med mjuk teddy i beige. Jackan har ribbade muddar, dragkedja och fickor framtill. Perfekt för dig som vill ha en chill och varm look i höst och vinter.
Quiltad grå jacka från Zara - Jätte snygg jacka från Zara 🩷 Köpt innan sommaren och har använt den, men den har hållt sig i super bra skick!
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : 9/10!🙌Storlek M!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Vit Nike Brasil vindjacka  - Säljer en vit vindjacka från Nike med Brasil-logga och sponsormärken på bröstet och ärmarna. Jackan har huva med snörning, dragkedja framtill och meshfoder på insidan. Perfekt för dig som gillar sportig stil och vill sticka ut med landslagsvibe.
Ljusblå pufferjacka från Fjällräven - söker denna jacka från Fjällräven. Gärna denna färg men kan tänka mig en grön,svart eller mörkblå för ett rimligt pris !! Ska vara i bra skick .