Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa pufferjacka från Everest - Säljer en rosa pufferjacka från Everest med huva och dragkedja. Jackan har quiltad design, ribbade muddar och två fickor med tryckknappar. Perfekt för kyliga dagar och riktigt snygg färg som sticker ut.
Rosa pufferjacka från Everest - Snygg rosa pufferjacka från Everest med dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Jackan har hög krage och vadderad design som håller dig varm under kalla dagar. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg i vinter.
Rosa och vit pufferjacka från Everest - Säljer en färgstark pufferjacka från Everest i storlek 122/128. Jackan har ett unikt rosa och vitt mönster, avtagbar huva och dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar att sticka ut och vill ha en varm jacka med cool vibe.
Rosa Everest jacka - Säljer denna as snygga och sköna Everest jackan. Den är helt ny, endast testad. Den är super varm och skön, storlek 170 passar mig som brukar ha s-m
Rosa vindjacka från Everest - Säljer en rosa vindjacka från Everest med dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Jackan har hög krage och är perfekt för blåsiga dagar. Snygg tvåtonad design i olika nyanser av rosa.
Rosa pufferjacka från Lindex, stl 146 - Rosa varm barn vinterjacka från Lindex med huva och dragkedja. Jackan har två stora fickor framtill och är fodrad med mjuk fleece på insidan av kragen.
Rosa vinterjacka från Everest - Rosa vinterjacka från Everest, storlek 34. Luva med fluffig kant och många smidiga fickor samt innerficka. Har använts men fortfarande i gott skick!    Vid fler funderingar är det bara att fråga!
Röd pufferjacka från Everest - Riktigt snygg röd pufferjacka från Everest med avtagbar huva och svarta dragkedjor. Jackan har quiltad design, två fickor med dragkedja och en patch på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med din stil. Tjock jacka för vinter.
Rosa pufferjacka från Everest 146
Rosa pufferjacka från Everest 146 - 0 Rosa pufferjacka från Everest 146 - 1 Rosa pufferjacka från Everest 146 - 2 Rosa pufferjacka från Everest 146 - 3 Rosa pufferjacka från Everest 146 - 4

Rosa pufferjacka från Everest 146

Storlek: 146
Kategori: Jackor
Märke: Everest
Färg: Rosa
Skick: Bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg rosa pufferjacka från Everest med huva och dragkedja. Jackan är quiltad och har två fickor framtill. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att ha på sig. Materialet är 100% polyester och jackan har en sportig vibe.

Lulia Berhane
Lulia Berhane
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart quiltad cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har två stora fickor fram, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
 Moncler cardigan - Svart cardigan från moncler i storlek S. Luvan är avtagbar och jackan är i prima skick! Den är köpt på Plick så har inget kvitto men den går att scanna😄
Moncler Maya  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill, sidofickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Insidan har ett snyggt serietryck och nederkanten är justerbar. Perfekt för det kallare vädret som är på väg ⛄️❄️