Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sail Racing jacka - Det är en jacka från Sail Racing. Det är en tunnare du n jacka. Nypris: 4500 Mitt pris: 1500-1000
Sail racing jacka  - Snygg Sail racing jacka som är i väldigt gott skick, säljer den för att jag inte använder den längre. Köpt för 3200kr men säljer för 2200 då den ändå är en vinter gammal
Sail racing jacka  - Har använt några gånger och den är i bra skick. Priset kan diskuteras.
Sail Racing Jacka - Sail Racing jacka inköpt förra vintern.  Sparsamt använd.  Nypris 2500kr Medium
Sail racing jacka - Vinter/vår jacka från sailracing. Säljer då jag vill ha en annan jacka, storlek M. Den är varm och skön men kan även användas i mars och april då de är lite varmare. Nypris runt 3500
Sail Racing jacka - Svart pufferjacka från Sail Racing med huva och dragkedja. Jackan har flera praktiska fickor med orange detaljer och en logotyp på ärmen.
Sail racing jacka  - Jackan är i storlek medium och jag säljer den pga att den är för liten. Jackan är i ett mycket bra skick men har tyvärr inga kvitton till den.
Sail racing jacka
Sail racing jacka - 89 Sail racing jacka - 90 Sail racing jacka - 91

Sail racing jacka

Storlek: L passar in M
Kategori: Jackor
Märke: Sail Racing
Färg: Svart

599 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En helt ny sail racing jacka, passade inte min stil så därför jag säljer den. Skick 10/10, skriv vid intresse

Zakarias
Zakarias
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige jacka med päls från Meotine - Säljer en beige jacka från Meotine med fluffig päls runt kragen. Jackan har stora svarta knappar, två bröstfickor med lock och en loose passform. Materialet är ullblandning och pälsen ger en lyxig vibe. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och ett litet rött Polo-logo broderat på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, klassisk look.
Moncler Maya  - Svart pufferjacka från Moncler i blankt syntetmaterial med huva och dragkedja. Jackan har Moncler-logga på ärmen och coolt serietidningsmotiv på insidan. Perfekt för dig som vill ha en varm och snygg jacka med streetkänsla.