Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 dunjacka från Moncler - Säljer en brun dunjacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har ett quiltat mönster och är perfekt för kyligare väder. Den har en cool serietidningsdetalj på insidan. Perfekt för dig som vill ha stil och funktion i ett!
Mörkbrun quiltad dunjacka Moncler - Snygg mörkbrun dunjacka från Moncler med quiltad design och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja, fickor med lock och grå detaljer vid krage och nederkant.
Beige dunjacka från Moncler - Säljer en snygg beige dunjacka från Moncler. Jackan har en quiltad design med långa ärmar och praktiska fickor med knappar!
Moncler Brun dunjacka  - Säljer en snygg brun dunjacka från Moncler. Jackan har en pufferdesign med dragkedja och knappar framtill. Den är långärmad och perfekt för kyligare väder. Klassisk och stilren look som passar till mycket. Vill få den sålt snabbt så skicka ett prisförslag
Moncler dunjacka!! - Jag säljer min kära Moncler jacka då jag har tillräckligt mycket jackor redan. Köpte för två år sedan från Moncler i Stockholm! Har såklart kvitto! Även moncler galge och en ”bag” för den.
Moncler dunjacka - Säljer min Moncler dunjacka då den inte kommer till användning längre. Skick 7/10 nypris 14499, köpt på NK så kvitto finns. Byte mot cardigan är intressant
Moncler Dunjacka - En vacker svart Moncler dunjacka, fintskick och passar perfekt för vintern.   Missfärgning på dragkedja. Org pris: 12,000kr   Anledning: Söker ny jacka.   Skriv för eventuella frågor, pris kan diskuteras.
Brun Moncler dunjacka, storlek 2 - Säljer en brun dunjacka från Moncler med klassisk quiltad design, flera fickor framtill och logotyp på ärmen. Jackan har lång ärm, dragkedja och knappar framtill. Perfekt för kyliga dagar och riktigt snygg till streetwear eller casual outfits.
Dunjacka från Moncler
Dunjacka från Moncler - 89 Dunjacka från Moncler - 90 Dunjacka från Moncler - 91 Dunjacka från Moncler - 92 Dunjacka från Moncler - 93

Dunjacka från Moncler

Storlek: 1 (Xs-S)
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Brun

3950 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en Berre Down dunjacka från Moncler. Stoleken är ”1” vilket motsvarar Xs/S. Jackan är i nyskick och har ett nypris på ca 13 000kr! Den är köpt genom Vestiaire Collection, där den även genomgått en kvalitet och äktighets bekräftning.

Savanna
Savanna
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart quiltad cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har två stora fickor fram, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Overshirt från Arket - Snygg overshirt från arket i bra skick!
 Moncler cardigan - Svart cardigan från moncler i storlek S. Luvan är avtagbar och jackan är i prima skick! Den är köpt på Plick så har inget kvitto men den går att scanna😄
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.