Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rock and blue jacka  - Säljer min rock and blue jacka i storlek 40. Använt endast ett par gånger. Riktig päls. Köpt för 3900 och säljer den för 900, kom privat för flera bilder
Rock and blue - Säljer min rock and blue jacka i nyskick storlek 36 den är stor i storlek enligt mig.
Jacka- rock and blue  - En rock and blue jacka med perfekt skick, köpt förra vintern använd ett par gånger (Endast). Som nu, inget fel med jackan allt är som nytt. Varm och skön. Avtagbar päls, både den innanför och pälskragen. Ser dyr och lyxig ut och passar med allt. Storlek S passar även en liten M. Ord pris 5500kr, säljs för 3500kr
Rock and Blue jacka  - Säljer eftersom inte använder mer samt lite för liten på mig!
Svart fodrad bomberjacka från Rock and Blue! - Svart fodrad bomberjacka med fickor fram och snygga detaljer från Rock and Blue. Modellen är unisex och storlek L är damstorlek som motsvarar S/M i herr.
Rock and blue  - Hejsaaan, säljer nu min fina rock and blue jacka för 2000 då jag har köpt den för 3299kr från nelly, pris går att diskutera vid snabba affärer, jackan är i storlek 36. du står för  frakten och postslarv! Skriv för fler bilder.
Rock and Blue jacka
Rock and Blue jacka - 89 Rock and Blue jacka - 90 Rock and Blue jacka - 91

Rock and Blue jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart mockajacka i äkta skinn från Rockandblue. Knappt använd och inga defekter

Thyra
Thyra
(8)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Trekvarts kappa - Så fin med kortare ärm! Saknar knapp men går att sy på en egen, eller ha den öppen mer som en kofta!!🤍🙌🏻
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en grön trenchcoat från Bershka i storlek XS. Använd en gång!
Svart pufferjacka från Fjällräven - Säljer en svart pufferjacka från Fjällräven i storlek S. Jackan har huva, stora fickor med guldfärgade knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har den klassiska Fjällräven-loggan på bröstet. Jackan är riktigt fluffig och har en schysst oversized känsla.
Mörkbrun ullkappa med knappar - Säljer en stilren mörkbrun kappa i ull med rund halsringning och två stora knappar framtill. Jackan har en rak och loose passform, diskreta fickor och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Colmar rosa pufferjacka - Säljer en snygg pufferjacka från Colmar i ljusrosa. Jackan har passform i storlek XS/S för mig som är 159cm. Skick nästan helt ny. Pris kan diskuteras.
MoNcler cardigan dam - En moncler cardigan från TURKIET i strl xs eller s? minns inte alls men sitter bra på mig som bär vanligtvist strl xs. Inga defekter föruttom att det finns lite fluff som kommer ut från olika ställen i jackan men det är inte så synligt. Om ni är osäkra på något eller har en fråga snälla kom privat innan ni köper🙏🥰
Beige trenchcoat med bälte från Zara - Säljer en beige trenchcoat från Zara med bred krage, långa ärmar och knytbälte i midjan. Jackan har en loose passform och är tillverkad i bomullsmaterial. Perfekt för vår och höst när du vill ha en chill och snygg look. Passar både Xs och S