Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stenströms overshirt Ull - Säljer en stilren mörkblå jacka från Stenströms. Jackan har en klassisk design med knappar framtill och flera praktiska fickor. Perfekt för en elegant look. 100% Ull. Obs knappen längst ner är lite sönder men den går att stänga ändå
Stenströms jacka - Snygg mörkblå jacka från Stenströms med stickade ärmar och slät framsida. Jackan har dragkedja framtill, ståkrage och två fickor. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med en twist. Broderad detalj i nacken.
Stenströms väst - Säljer denna stilrena Stenströms västen, i storlek M | Skick: 9,5/10 | Nypris: 4100kr | Skriv om minsta funderingar |
Stenströms Väst - Helt ny Stenströms väst i den ovanliga färgen navy blue. Storlek L men sitter som M eftersom de är små i storleken. Skicket är väldigt fint och de har inga defekter och är Inprincip nytt. Nypris ca 4 tusen. Hör av dig vid minsta lilla fundering! Priset går att diskutera!
Mörkblå väst med huva - Stenströms - Mörkblå Stenströms väst i nyskick! Strl M. Nypris 4100kr. Mitt pris 1600kr
Mörkblå manchester väst från Stenströms - Säljer en snygg mörkblå väst från Stenströms. Västen har knappar framtill och två magnetiska fickor utanpå och innuti. Passar både till vardags och lite finare tillfällen.
Svart väst från Stenströms med dragkedja - Stilren svart väst från Stenströms i storlek M. Västen har hög krage, två fickor framtill och stängs med dragkedja. Perfekt för lager-på-lager och ger en clean look till din outfit.
Italienska Garderoben

Stenströms overshier Ull

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Stenströms
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

1300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren mörkblå jacka från Stenströms. Jackan har en klassisk design med knappar framtill och flera praktiska fickor. Perfekt för en elegant look. 100% Ull

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .
Svart quiltad jacka Morris Gent's M - Quiltad svart jacka från Morris Gent's i storlek medium. Jackan har fyra fickor med tryckknappar, snygga broderade patchar och dragkedja framtill. Materialet är polyester och designen har ett klassiskt rutmönster. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look. Riktigt bra kvalitet och tvär snygg.
Vit träningsjacka från Lululemon - Slimmad vit träningsjacka från Lululemon med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar med tumhål och snygga sömdetaljer som ger en sportig vibe. Perfekt för gymmet eller powerwalks. Materialet är mjukt och stretchigt syntet för maximal komfort.
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
Grön jeansjacka med fransar och knappar  - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika detaljer med virkade fransar och tofsar i beige längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och bohemisk vibe.
J.Lindberg fieldjacka - Säljer denna riktigt feta mörkblå J.Lindberg jacka, något tjockare så perfekt för kyligare dagar❄️ || Storlek: L || Skick; 7,5/10, Missfärgning (Bild 5) ,märks inte direkt under användning. En ficka har en lagning. || Pris: 649kr || Om du är osäker på storlek skickar jag mått!
Grå dunjacka från Canada Goose - Säljer en grå dunjacka från Canada Goose med huva och avtagbar fuskpäls. Jackan har klassisk patch på ärmen, dragkedja och knappar framtill samt ribbade muddar vid ärmslut. Perfekt för kalla vinterdagar och har en clean, modern look.