Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vår kappa - Helt nytt skick och passar med allt. Helt slutsåld
Höst/vår kappa  - En tunnare kappa för hösten eller våran, använd någon enstaka gång, nyskick!  (Passar 36 med)
Vintage Vår kappa - Riktigt snygg vår kapp! Härlig färg med snygga detaljer. Frågor? Tveka inte på att höra av er! 🧬
Isay vår kappa  - Isay vår kappa  Knappt använd, marin blå och en perfekt jacka nu i vår
Skit snygg höst/vår kappa - Stl 158/164 passar xs🌟 andvänd i ca 1,5 år. Har du frågor eller vill ha bättre bild är det bara att fråga💕💕 (katt finns i hemmet) läs gärna min bio🙌
Svart vår kappa - Svart vår kappa som är medellång, precis över rumpan. Storlek S från Gina tricot. Har använts i ungefär 1 vår. Är i väldigt bra skick.
Vår kappa - Fin vår kappa som inte kommer till användning längre men är i bra skick💕
Klara Larsson

Vår kappa

Storlek: XS/S
Kategori: Jackor
Märke: Gina Tricot

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min jätte fina vårkappa från Gina då den ej kommer till användning! Den är u S/Xs, kommer inte ihåg! Anledningen till att den inte använts är att jag inte passar så bra i marinblått💕nyskick !!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill sticka ut med en bohemisk touch. Materialet känns som bomull och passformen är loose.
Twist Jacka - Säljer min så coola och unika jacka från Twist! (Jackan är slutsåld på hemsida) Priset är dikuter bart
Moncler cardigan - Jag säljer en snygg moncler cardigan som har söm som gått upp lite som man ser på bilden. Annars är det inga andra defekter. Den kostar 9500.
Svart pufferjacka från Colmar - ättefint skick – inga skador, inga fläckar. Varm, gosig och perfekt nu till vintern 🤍 Köpt för ca 5000 kr Endast använd ett fåtal gånger förra vintern🥰  📦 Skickas snabbt och välpackat 💌 💬 Hör gärna av dig om du vill ha fler bilder eller mått!
Teddy väst - Super snygg och trendig teddyväst. Säljer för att jag har två st. Så denna är till och med kvar i förpackningen. Slutsåld på hemsidan. Alltså helt ny! Postar snabbt! Skriv för frågor ❤️
Patagonia fleecejacka - Intressekoll på min fina Patagonia fleecejacka i fint skick.
Vit Nike Brasil regnjacka med huva - Snygg vit regnjacka från Nike med Brasil-logga och sponsormärken. Jackan har huva med snörning, dragkedja framtill och tryck i grönt och lila. Perfekt för dig som gillar fotboll och vill ha en sportig stil.