Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Wrangler jeansjacka - Vintage wrangler jeansjacka i storlek L, men upplevs mer som en S. Väldigt fin och bra skick!
Wrangler jeansjacka  - Jeansjacka med varm linning. Brun manchester krage. Välanvänd men fortfarande i gott skick. Storlek M.
Blå jeansjacka från Wrangler - Klassisk blå jeansjacka från Wrangler med två bröstfickor med lock och knappar samt sidofickor. Jackan är lätt bomber i passform och tydliga sömmar i kontrastfärg.
Blå jeansjacka från Wrangler - Säljer en oversized blå jeansjacka från Wrangler. Jackan har långa ärmar, knappar framtill och två bröstfickor med lock.
wrangler fodrad jeansjacka - vintage wrangler jeansjacka i storlek m. passar oversized på mig som vanligtvis har storlek xs/s. Det är bara att skriva för fler bilder💕
Wrangler jeansjacka str.S(man) - Helt ny, med lappar kvar jeansjacka i manlig str.S.
Jeansjacka från Wrangler  - Kolla bara den e hur fet som helst. Skulle säga strl medium, men det finns inga lappar. Det är ju slitningar på den pga gammal, men det är SNYGGT. Skriv om det är nåt, om mått eller så
Richard Pettersson

Jeansjacka Wrangler

Storlek: XS-S
Kategori: Jackor
Märke: Wrangler
Färg: Blå

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En otrolig följeslagare. Även sedd på Jonathan Byers i stranger things. KÖP! aningen sliten.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med fransar och knappar  - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika detaljer med virkade fransar och tofsar i beige längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och bohemisk vibe.
J.Lindberg fieldjacka - Säljer denna riktigt feta mörkblå J.Lindberg jacka, något tjockare så perfekt för kyligare dagar❄️ || Storlek: L || Skick; 7,5/10, Missfärgning (Bild 5) ,märks inte direkt under användning. En ficka har en lagning. || Pris: 649kr || Om du är osäker på storlek skickar jag mått!
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
Pile Jacka - Supergosig jacka som tyvärr inte kommer till användning längre, säljer den endast vid ett bra bud så kom med prisförslag🥰
Mörkblå pufferjacka med huva - Snygg mörkblå pufferjacka från Save The Duck med stor vadderad huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look, lång ärm och diskret logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Olivgrön pufferjacka från Fjällräven - Olivgrön pufferjacka från Fjällräven med huva och gula snören. Jackan är andvänd en vinter men inga defekter. Jag undrar om någon är intresserad att byta denna mot en ljus blå eller grön med gult i🥰