Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stronger väst - Väst från Stronger i nyskick.
Stronger heat väst - Helt ny väst ifrån stronger.  Använd 2 gånger  Nypris 1499:- säljer för 700
Stronger jacka - Använd men i bra skick.trycket är lite slitet på vissa ställen. Hund och katt tillkommer I hemmet. Skickas via instabox/ postnord.
Stronger tröja - Säljer denna fina nya stronger tröja med inga defekter nypris är 799kr men säljer för 300 och pris kan diskuteras vid snabb affär!❤️den är storlek xs o S
Stronger Vindjacka - Du kan hitta den som ”Power Vindjacka” den kostar runt 1199kr. Jag säljer den för 600 kr då den är aldrig använd.
Svart jacka från Stronger M - Säljer en svart jacka från Stronger i storlek medium. Den har en dragkedja framtill och en huva. På ärmen finns det två vita ränder som ger en sportig look. Perfekt för träning eller en avslappnad dag ute.
Svart sportig jacka från Stronger - Svart, figurnära sportjacka från Stronger med hel dragkedja framtill och hög krage. Jackan är tillverkad i stretchigt syntetmaterial och har långa ärmar med tumhål. Perfekt för träning eller som ett extra lager.
Väst stronger
Väst stronger - 89 Väst stronger - 90

Väst stronger

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Stronger
Färg: Svart

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väst från stronger, storlek M Nypris 1499:-

Evelina
Evelina
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Fjällräven jacka - En Fjällräven i bra skick, inga hål. expedition down äldre modell
Svart quiltad cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har två stora fickor fram, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Mörkblå parkajacka från Loro Piana - Parkajacka i mörkblå färg från Loro Piana, tillverkad i Italien. Jackan har fyra stora fickor framtill, dragkedja och tryckknappar. Materialet är polyester på utsidan och mjuk ull på insidan. Perfekt för kyliga dagar med sin långa och stilrena design.