Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Barbour svart dunjacka - Barbour jacka i jättefint skick. Svart med guldiga detaljer så som knappar och dragkedja. Har alla etiketter och kvitton kvar som följer med vid köp.
Svart dunjacka från Barbour - Snygg svart dunjacka från Barbour med pälskantad huva och dragkedja. Jackan har flera praktiska fickor med knappar och ett klassiskt rutigt foder. Perfekt för kyliga dagar.
Svart pufferjacka från Barbour - Svart pufferjacka från Barbour med guldfärgade knappar och detaljer. Jackan har hög krage, bälte i midjan med metallspänne, flera fickor med lock och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har en cool, urban vibe.
Svart pufferjacka från Barbour - Snygg svart pufferjacka från Barbour International med quiltad design och dragkedja. Jackan har en mjuk insida och stilrena detaljer som ger en exklusiv känsla. Perfekt för kyligare dagar. I nyskick o inga skador !
Svart jacka från Barbour - Säljer en snygg svart jacka från Barbour i storlek M. Jackan har ett klassiskt bälte i midjan och flera praktiska fickor med knappar. Den är perfekt för höst och vår, med en stilren design och ett rutigt foder som ger en extra touch. Jackan har långa ärmar och en dragkedja framtill.
Svart jacka från Barbour - Säljer en snygg svart Barbour International Speedway jacka i nytt skick. Jackan är gjord i slitstarkt material och har en mjuk insida för extra komfort. Aldrig använd, köpt i Johnells för 3998:-
Barbour - Barbour jacka storlek 36. Utan bälte
Svart quiltad jacka från Barbour - Quiltad svart jacka från Barbour med snygga silverfärgade knappar och dragkedja. Jackan har flera fickor med lock, hög krage och coola detaljer som axelklaffar. Perfekt för dig som gillar stilren och funktionell design.