Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart dunjacka från colmar - Kan sänka enda till 2500! Pls buy!!❤️ Säljer en svart, glansig dunjacka från colmar med huva och tvåvägsdragkedja. Jackan har quiltad design, lång ärm och logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en snygg, modern look som funkar till jeans och sneakers.
Svart dunjacka från Colmar - Snygg svart dunjacka från Colmar med quiltad design och logga på ärmen. Jackan har en figurnära passform, dragkedja och knappar framtill samt beige insida. Perfekt för kyliga dagar. Fått i present och har tyvärr inget kvitto. Kan ej namnet på modellen då det är en gammal modell som inte säljs längre. Storlek 38 men passar mig som brukar ha xs. Har ett litet hål (se sista bilden) men inget som man lägger märke till.
Svart dunjacka från Colmar - Svart dunjacka med huva från Colmar med glansig finish och tryckt logomönster på insidan. Jackan är i fint skick, inga skador i skalet. Har en lagning på fickans insida, se bild nr 6. Perfekt för kalla dagar och har en modern, puffad look som är riktigt snygg.
Svart dunjacka från colmar  - Säljer en snygg och varm svart dunjacka från Colmar. Den har använts i ungefär 2 veckor, har en annan jag vill ha istället🥰 byter gärna mot en fjällräven jacka i xs också💖💖💖 stl 38, passar s-m
Svart dunjacka från Colmar - Säljer min vinterjacka ifrån Colmar med päls, använd endast en halv vinter.  Storlek: L, passar även en M/S Pris: 3800, men pris kan diskuteras
Svart dunjacka från Colmar - Säljer en snygg svart dunjacka från Colmar. Jackan har en pufferdesign med dragkedja och huva, perfekt för kyliga dagar. Den är långärmad och har en stilren look med Colmar-logga på ärmen. Passar perfekt för vintern och hösten. Det är bara att skriva om ni har ytterligare funderingar om jackan!Kan gå ner i pris vid snabb affär
Svart dunjacka från Colmar - Säljer en snygg svart dunjacka från Colmar. Jackan har en figurnära passform med dragkedja framtill och två praktiska fickor med dragkedjor. Jackan är sparsamt använd o i fint skick utöver ett millimeter litet hål på armen (se bild ovan), dock inget som synds tydligt eller läggs märke till. Jackan sitter figurnära på mig som är 163cm lång och brukar vandligtvis ha storlek s/xs. Köpt på länna sport, nypris 3990kr.
Svart dunjacka från Colmar - Säljer en svart dunjacka från Colmar. Den är perfekt nu till vintern!! Den har inga defekter, pris kan diskuteras❤️💕
Svart dunjacka från Colmar
Svart dunjacka från Colmar - 0 Svart dunjacka från Colmar - 1 Svart dunjacka från Colmar - 2 Svart dunjacka från Colmar - 3 Svart dunjacka från Colmar - 4

Svart dunjacka från Colmar

Storlek: y 16 172 cm
Kategori: Jackor
Märke: colmar
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

1300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart dunjacka från Colmar med huva och dragkedja. Jackan har en pufferdesign som ger en modern look, den ger en fin och femenin form. Denna jacka fungerar perfekt både på svalare vårdagar, hösten och vintern!! Skulle säga att den motsvarar small/medium!! Därav är jag öppen för byten till xs eller s!!Den har ett jättelitet håll som går lätt att fixa Inköpspris: 4500 kr

Nicole
Nicole
(15)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jätte snygg matt svart Ralph Lauren jacka perfekt för vintern och kommande snön och kylan! Etiketten finns kvar men är ej på som på bilderna! Påsen finns också kvar och både etiketten och Ralph Lauren påsen följer med! Har använts fåtal gånger. Säljs då jag fick en ny jacka i present! Storleken är S passar någon som är 170-183.
Svart pufferjacka från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två framfickor i stickat material och Moncler-logga på vänster ärm. Dragkedja framtill och ribbad nederkant ger en snygg och modern look.
Byrberry jacka o väst - Svart pufferjacka från Burberry med avtagbara ärmar så den kan användas som väst. Jackan har huva med rutigt foder i grått, vitt och rött, samt dragkedja och knappar framtill. Snyggt Burberry-tryck på bröstet och två praktiska fickor med dragkedja.
Raulph lauren puffer S - En puffer jacka från polo raulph lauren i storlek small. Passar mellan 180-185 cm ganska bra. Det som medföljer är tag. Bra skick utan skador (9/10) endast zippern är lite trög. Skriv vid någon fundering