Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pufferjacka från Lyle & Scott - Säljer en svart pufferjacka från Lyle & Scott i storlek 12-13 år. Jackan har en luva och dragkedja framtill. Perfekt för vintern! Den är i mycket bra skick och använt ett fåtal gånger.
Lyle and scott dunjacka  - Svart dunjacka från Lyle and scott! Orginalpris 1499 säljer för 900kr billigare. Jackan är i jättebra skick och i storlek S.
Svart huvtröja från Lyle & Scott - Säljer en svart huvtröja från Lyle & Scott med dragkedja och gul logotyp på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en praktisk huva. Perfekt för en avslappnad stil.
Svart vindjacka från Lyle & Scott - Säljer en svart vindjacka från Lyle & Scott med huva och dragkedja. Jackan har ett gult logotypbroderi på bröstet och elastiska muddar. Perfekt för blåsiga dagar! 🌬️
Svart dunväst från Lyle & Scott - Säljer min riktigt snygga lyle scott väst. Den är perfekt nu när våren börjar glida in😊. Västen är kär på kids brand store och orginal pris är 800 kr. Pris kan även alltid snackas om det är så!! MVH Elliot
Svart dunväst från Lyle & Scott - Säljer en svart dunväst från Lyle & Scott i storlek 15/16 år. Passar även 13-14. Västen har en dragkedja framtill och är perfekt för höst och vår. Den är i mycket bra skick och har en liten gul logga på bröstet. Perfekt för att hålla sig varm och stilren!
Svart pufferjacka från Lyle & Scott - Säljer en svart pufferjacka från Lyle & Scott med huva och dragkedja. Jackan har quiltad design och den klassiska gula loggan på bröstet. Perfekt för kyliga dagar.
Svart Lyle & Scott pufferjacka - Svart pufferjacka från Lyle & Scott med huva och gul logga på bröstet. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och två sidofickor. Tillverkad i polyester, perfekt för kalla dagar. Enkel och stilren look som funkar till det mesta.
Svart dunjacka från Lyle & Scott
Svart dunjacka från Lyle & Scott - 0 Svart dunjacka från Lyle & Scott - 1

Svart dunjacka från Lyle & Scott

Storlek: 15-16
Kategori: Jackor
Märke: Lyle & Scott
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

530 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storleken är 15-16 years men du kan ha den i 12-15 åldern också. den är perfekt för kyligare väder. Den är vadderad och ger bra värme den är testad på 2 gånger köpte den för 1100kr.

Hugos closet
Hugos closet
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Beige jacka med päls från Meotine - Säljer en beige jacka från Meotine med fluffig päls runt kragen. Jackan har stora svarta knappar, två bröstfickor med lock och en loose passform. Materialet är ullblandning och pälsen ger en lyxig vibe. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
 Canada Goose jacka - Svart pufferjacka från Canada Goose med stor huva och ikonisk patch på ärmen. Jackan har dragkedja och knappar framtill, samt quiltad design som ger extra värme. Perfekt för kalla dagar och har en clean, stilren look.
Raulph lauren puffer S - En puffer jacka från polo raulph lauren i storlek small. Passar mellan 180-185 cm ganska bra. Det som medföljer är tag. Bra skick utan skador (9/10) endast zippern är lite trög. Skriv vid någon fundering
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, dragkedja framtill och flera fickor. Materialet är syntet och jackan är quiltad för extra värme. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look.