Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart dunjacka från Peak Performance - Säljer en snygg svart dunjacka från Peak Performance. Den är perfekt för kalla dagar med sin quiltade design och långa ärmar. Jackan har en praktisk huva och dragkedja framtill. Passar både till vardags och utomhusaktiviteter. Håll dig varm och stilren i vinter! 🖤nästan ny bara använd en höst
Svart dunjacka från Peak Performance - Säljer en sprillans ny svart dunjacka från Peak Performance.  Javkan är helt i nyskick och har bara testats . Säljer den för att den är för liten på mig. Nypris 2800kr. Skriv för fler bilder 💕.
Svart dunjacka från Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har en puffig look och är perfekt för kalla dagar. Den har lång ärm och en stilren design med diskret logga på bröstet.
Svart dunjacka Peak Performance - Säljer en svart peak performance jacka, används inte för den e för liten nu. DRAGKEDJAN FUNKSR EJ‼️ om ni har någon som kan fixa den om ni är intresserade hade det varit bra för det är den enda skadan på jackan. Skriv privat om ni vill ha egna bilder och mer.
Svart dunjacka från Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan är quiltad och har en clean, sportig look med diskret logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Fickor med dragkedja på sidorna.
Svart dunjacka från Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Skriv vid frågor!
Svart dunjacka Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja. Jackan har snygga diagonala sömmar och logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att ha på sig. Passformen är normal och jackan är långärmad.🩷 Köpte jackan för orginal pris som var runt 2800kr men priset kan diskuteras 🩷
Svart dunjacka Peak Performance  - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance i storlek XS.  Perfekt till hösten nu. Den är köpt för 3 195 kr och är nästan helt oanvänd. Skriv om ni har frågor mm. Har 2 stycken av samma jacka så finns en till på mitt konto. Det är mina bilder, inte från någon annons
Svart dunjacka från Peak Performance
Svart dunjacka från Peak Performance - 89 Svart dunjacka från Peak Performance - 90 Svart dunjacka från Peak Performance - 91 Svart dunjacka från Peak Performance - 92 Svart dunjacka från Peak Performance - 93

Svart dunjacka från Peak Performance

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En svart dunjacka från Peak Performance. Priset går att diskutera vid en snabb affär!💗

Stina
Stina
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige jacka med päls från Meotine - Säljer en beige jacka från Meotine med fluffig päls runt kragen. Jackan har stora svarta knappar, två bröstfickor med lock och en loose passform. Materialet är ullblandning och pälsen ger en lyxig vibe. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Svart långkappa - Jättesnygg kappa som endast är använd 3 gånger! Slutsåld
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och ett litet rött Polo-logo broderat på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, klassisk look.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Unik fodrad cardigan jacka - Riktigt snygg unik fodrad cardigan jacka med feta detaljer och luva från Massimo Dutti som passar perfekt nu under vintern/ mot våren. Den är i quiltat mönster och ger en exklusiv känsla med dess material. Fint skick, storlek 42/ vilket motsvarar ca L/M. Skriv vid minsta intresse, pris kan alltid diskuteras vid smidig affär 😀