Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd dunväst från Bondelid - Riktigt snygg röd dunväst från Bondelid med broderad logga och text på bröstet. Västen har hög krage, tryckknappar och två stora fickor framtill. Tillverkad i polyester och fodrad med polyamid. Perfekt för lager-på-lager-stil under kyliga dagar.
Mörkblå dunväst från Bondelid - Snygg mörkblå dunväst från Bondelid med dragkedja framtill och broderad logga på bröstet. Västen har hög krage och stora fickor på sidorna. Perfekt för lager-på-lager och stilren med sportig känsla. Storlek M.
Olivgrön dunväst från Bondelid  - Snygg olivgrön dunväst från Bondelid med quiltad design och ståkrage. Västen har två dragkedjeförsedda fickor och hel dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med skjorta eller hoodie. Köptes för 1400 och är i ett väldigt bra skick!💯🔥
Svart fieldjacka Bondelid - Säljer en stilren fieldjacka från Bondelid. Hängöglan har lossnat i ena fästet, förutom det är jackan i bra skick.
Svart quiltad dunväst från Bondelid - Svart quiltad dunväst från Bondelid med hög krage, silverfärgade knappar och dragkedja. Västen har två fickor med lock och en bröstficka med dragkedja samt ett broderat märke på bröstet. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Svart dunväst - Säljer en svart dunväst i mycket bra skick. Den har en dragkedja framtill och är perfekt för lager-på-lager under höst och vår. Västen är stilren och passar till både vardag och fest. Storleken passar s och M
Svart dunväst - En svart dunväst med dragkedja och hög krage. Västen har ett märke på bröstet och två fickor med dragkedja på sidorna.
Svart dunväst - Säljer en svart puffer dunväst med hög krage och dragkedja framtill. Västen har en quiltad design. Storlek M (lite baggy fast snyggt)
Johannes

Svart dunväst från Bondelid

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Bondelid

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart dunväst från Bondelid med horisontella quiltade paneler och hög krage. Västen har två fickor med dragkedja och hel dragkedja framtill. Insidan är slät och fodrad, perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar men också som en helt vanlig väst. Knappt använd.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill sticka ut med en bohemisk touch. Materialet känns som bomull och passformen är loose.
Twist Jacka - Säljer min så coola och unika jacka från Twist! (Jackan är slutsåld på hemsida) Priset är dikuter bart
Moncler cardigan - Jag säljer en snygg moncler cardigan som har söm som gått upp lite som man ser på bilden. Annars är det inga andra defekter. Den kostar 9500.
Svart pufferjacka från Colmar - ättefint skick – inga skador, inga fläckar. Varm, gosig och perfekt nu till vintern 🤍 Köpt för ca 5000 kr Endast använd ett fåtal gånger förra vintern🥰  📦 Skickas snabbt och välpackat 💌 💬 Hör gärna av dig om du vill ha fler bilder eller mått!
Mörkblå Define jacka från Lululemon - Säljer pga av jag fick en set, som inte passar mig. Kan tänka mig byta med nån som har storlek 8. Säljer matchande leggings oxå💙
Teddy väst - Super snygg och trendig teddyväst. Säljer för att jag har två st. Så denna är till och med kvar i förpackningen. Slutsåld på hemsidan. Alltså helt ny! Postar snabbt! Skriv för frågor ❤️
Patagonia fleecejacka - Intressekoll på min fina Patagonia fleecejacka i fint skick.