Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart dunjacka med fuskpäls - Säljer en svart dunjacka från Vila med fuskpäls på huvan. Jackan har en quiltad design och dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar.
Glansig dunjacka  - Säljer en svart glansig pufferjacka från GUESS som är köpt som XS förra vintern, men skulle säga att den sitter som en S kanske till och med M. Knappt använd men är superfin med figursydd midja och armar vilket ger en fin form.
Svart dunjacka med fuskpäls - Säljer en svart dunjacka med stor huva och fluffig fuskpäls i beige ton. Jackan har långa ärmar och dragkedja. Perfekt för vintern! Använd en vinter säsong. Storlek S/36 men passar även xs. Pris kan diskuteras😊
Svart glansig dunjacka med pälskrage - Säljer en svart, glansig dunjacka med stor pälskrage och dragkedja framtill. Jackan är lång och har fickor med dragkedja. Perfekt vår jacka.
Svart glansig dunjacka med pälsdetaljer - Säljer en supercool svart glansig dunjacka med en stor fluffig päls på huvan. Bilden är lånad från hemsidan. Min jacka har en svart päls. Är perfekt för vintern och håller dig varm och stilren. Perfekt för att hålla stilen även när det är kallt ute!
Svart glansig dunjacka från Moncler - Finns bara i Skåne och Blekinge Säljer en svart glansig dunjacka från Moncler i mycket bra skick. Jackan har en dragkedja framtill och en huva med Moncler-logga. Perfekt för kalla vinterdagar och håller dig varm och stilren. Passar både till vardags och lite finare tillfällen.
Svart glansig dunjacka från Moncler - Säljer en svart, glansig dunjacka från Moncler med klassisk pufferstil och huva. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med tryckknappar och ikoniskt Moncler-märke på ärmen. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen och värmen.
Maiam Fawzi
Maiam Fawzi
Svart glansig dunjacka med fuskpäls
Svart glansig dunjacka med fuskpäls - 0 Svart glansig dunjacka med fuskpäls - 1 Svart glansig dunjacka med fuskpäls - 2 Svart glansig dunjacka med fuskpäls - 3 Svart glansig dunjacka med fuskpäls - 4

Svart glansig dunjacka med fuskpäls

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart, glansig dunjacka med stor fluffig fuskpäls på huvan. Jackan är lång och har dragkedja framtill. Materialet är nylon och polyester, med fyllning av vitt dun. Perfekt för kalla dagar! Jackan är använd endast en vinter och är i bra skick, den är i storlek S men funkar jätte bra om man har storlek Xs. Pris går att diskuteras vid snabb affär.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Ralph lauren dunjacka  - Snygg jacka bra pris och har även aldrig varit andvänd
Svart pufferjacka med dragkedja - Säljer min svarta pufferjacka med hög krage från massimodutti!
Marinblå glänsig pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Säljer en marinblå pufferjacka från Polo Ralph Lauren med blank finish och röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, dragkedja framtill och elastiska muddar. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil. Storlek M men sitter lite stor i storleken! Pris går att diskutera! 💯🫡
Colmar vinterjacka - Bra skick | Size S  | fraktar spårbart inom 24 timmar |  för att köpa klicka ” köp nu” | vid frågor skriv ett meddelande |
Svart dunjacka  Fjällräven - Säljer en svart dunjacka från Fjällräven med gul snörning och huva. Jackan har två stora fickor framtill, tryckknappar och dragkedja. Klassisk Fjällräven-logo på bröstet. Lite använd inget som  man lägger märke til.