Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Prada Cardigan - Säljer nu denna riktigt snygga Prada Cardigan, väldigt sällsynt från 2015. skick 9-9.5/10. Den är storlek M men sitter som en M/S. Självklart äkta✅ Vid fler frågor och funderingar så är det bara att fråga🙌
Prada cardigan storlek M - Prada cardigan Storlek: M, sitter tts Cond: 8.5/10 Kommer med: inget og BIN: 4499kr + frakt
Prada cardigan - Marinblå prada cardigan i storlek 46. Den är gjord av 100% ylle, med polyamid applikationer på ärmarna. Det är en mycket klassisk design med en touch av tuffhet av ärmapplikationerna. Den är i nyskick förutom att tags o.s.v. saknas. Nypris 14500 kr.
Svart prada Cardigan nyskick 10/10 - Svart bomberjacka från Prada med klassisk ribbad krage och ärmslut. Jackan har dragkedja framtill och diskret röd Prada-logga på ärmen. Materialmix med glansig framsida och stickade partier på ärmar och krage ger en clean och modern look.
Prada Wool & Nylon Cardigan Jacket - Extremt sällsynt Prada ulljacka som inte går att handla nånstans längre. skick 10/10, använd max 10 gånger, st44 XS/S passar den som är ~170-174.
Prada jacka  - Säljer min Prada jacka för har ingen användning av den längre ny pris ligger på 13 599kr. Priset kan diskuteras vid snabb affär
Hampus Johansson

Prada cardigan

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Prada
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

2799 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg svart jacka från Prada i storlek M. Den är perfekt för höst och vår med sin stilrena design och bekväma passform. Nypris 18 900 säljer min för 3299 . Priset är ej hugget i sten så hör av dig

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Bomberjacka - Säljer en grå bomberjacka. Lite oversize  .
Vit träningsjacka från Lululemon - Slimmad vit träningsjacka från Lululemon med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar med tumhål och snygga sömdetaljer som ger en sportig vibe. Perfekt för gymmet eller powerwalks. Materialet är mjukt och stretchigt syntet för maximal komfort.
Svart quiltad jacka Morris Gent's M - Quiltad svart jacka från Morris Gent's i storlek medium. Jackan har fyra fickor med tryckknappar, snygga broderade patchar och dragkedja framtill. Materialet är polyester och designen har ett klassiskt rutmönster. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look. Riktigt bra kvalitet och tvär snygg.
Grön jeansjacka med fransar och knappar  - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika detaljer med virkade fransar och tofsar i beige längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och bohemisk vibe.
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka
Grå quiltad jacka - Skitsnygg varm quiltad jacka från Zara i fint skick 💕 säljer då jag har fler jackor 💕
Missäy svart poncho cape kappa - Så fin poncho från missäy, använd fåtal gånger av mig o köpt begagnad av en tjej som också enbart använd den fåtal gånger. Jätte fint skick