Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pufferjacka från Gina Tricot - Säljer en svart pufferjacka från Gina Tricot. Jackan har en dragkedja framtill och en mysig huva. Perfekt för kyliga dagar med sin quiltade design och justerbara dragsko i nederkant. Storlek xs. Ny med prislapp
Svart hoodie från Gina Tricot - Säljer en svart hoodie från Gina Tricot med dragkedja och huva. Den har långa ärmar och dragsko vid huvan för justering. Perfekt för en avslappnad stil.
Svart pälsjacka från Gina Tricot - Säljer en svart pälsjacka från Gina Tricot med fluffig och mjuk känsla. Den är i storlek XS.
Svart teddyjacka från Gina Tricot - Säljer en svart teddyjacka från Gina Tricot med krage och detaljer i beige fuskpäls. Materialet är syntet med skinnlook och mjuk teddy på insidan och vid kanterna. I superbra skick, skriv om flera bilder önskas 🥰
Svart skinnkavaj från Gina Tricot - Snygg svart kavaj i skinnimitation från Gina Tricot med klassisk krage, knappar framtill och tre fickor. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look. Fodrad insida och långa ärmar.
Svart bomberjacka från Gina Tricot - Säljer en svart bomberjacka från Gina Tricot med croppad passform. Jackan har en silvrig dragkedja framtill, ribbade muddar och klassisk bomberkrage. Perfekt att slänga på sig över en hoodie eller t-shirt för en cool look. Helt oanvänd
Svart jeansjacka från Gina Tricot - Säljer en svart jeansjacka från Gina Tricot med klassisk design och silverfärgade knappar. Jackan har två bröstfickor med lock och knäppning framtill. Perfekt att slänga över en t-shirt eller hoodie.
Nora

Svart omlottjacka från Gina Tricot

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Gina Tricot
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren svart omlottjacka från Gina Tricot i storlek XS. Jackan har vita kontrastsömmar längs kanterna och ärmarna, vilket ger en snygg detalj.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige dunjacka med knappar - Snygg beige dunjacka med quiltad design och tryckknappar framtill. Jackan har en lätt, puffig känsla och en feminin passform. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel look under kyligare dagar.
Pris kan diskuteras!! - Säljer den här superfina ljusrosa vinterjackan! Köpte på Zalando, märket ragwear, för ca 2 veckor sen för 1900kr. Säljer då jag köpte för stor storlek. Den är jätte mysig och varm, pris kan diskuteras!💗
Dunjacka! - Säljer en olivgrön pufferjacka med oversized passform. Köpt från HM för ungefär 2000kr då den är en dunjacka🥰
Mörkblå pufferjacka med huva - Snygg mörkblå pufferjacka från Save The Duck med stor vadderad huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad look, lång ärm och diskret logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Zara skinnjacka - Säljer den slutsålda Zara jackan jag köpte för ett par veckor sen!! Använd 3 gånger så är som ny<33
Mörkblå dunjacka från The North Face - Säljer en mörkblå dunjacka från The North Face med huva och snörning. Jackan har stora fickor framtill, knappar och dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst puffer-look som är både trendig och bekväm.
Massimo dutti jacka - Jätte fin och varm dunjacka från Massimo dutti i grön. Använd men i bra skick, skriv för mer bilder 💖
Grön teddyjacka - Snygg grön teddyjacka