Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pufferjacka från 157 - Säljer en svart pufferjacka från 157 med dragkedja framtill. Jackan har en hög krage och långa ärmar, perfekt för kyligare dagar. Den är stilren och enkel att matcha med olika outfits. Passar bra för både höst och vinter. Säljer för den inte är min storlek. (pris går att diskutera)
Svart pufferjacka från 157 - Säljer en svart pufferjacka från 157 i storlek L. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och är quiltad med breda kanaler. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt chill oversized vibe.
Svart pufferjacka från 157, M - Säljer en svart pufferjacka från 157 i storlek M. Jackan har en hög krage, huva och dragkedja framtill. Den är quiltad med breda kanaler och har två sidofickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en snygg, modern look.
Svart pufferjacka från 157 - Säljer en svart pufferjacka från 157 med huva och dragkedja framtill. Jackan är quiltad och har en glansig finish, perfekt för kalla dagar. Modellen är oversized och har snörning i huvan för extra komfort. Riktigt skön och trendig jacka för vintern! Sparsamt använd🩵
Svart pufferjacka från 157 - Snygg svart pufferjacka från 157 med glansig finish. Jackan har en dragkedja framtill och en hög krage för extra värme. Perfekt för kyliga dagar.
Svart pufferjacka från 157 med huva - Säljer en svart pufferjacka från 157 i storlek M. Jackan har glansig yta, quiltad design, två dragkedjefickor och en stor huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Stängs med dragkedja framtill.
Svart pufferjacka från 157 med huva - Säljer en svart, glansig pufferjacka från 157 med huva och dragkedja. Jackan är vadderad och har en oversized look, perfekt för kalla dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta. Storlek S men passar som M
Svart pufferjacka från 157 med huva - Svart pufferjacka från 157 i storlek S. Jackan har en glansig finish, avtagbar huva med tryckknappar och dragkedja framtill. Quiltad design med breda kanaler och lång ärm. Perfekt för kalla dagar och enkel att styla till streetwear.
Ronja

Svart pufferjacka från 157

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart pufferjacka från 157 i storlek M. Jackan har en glansig yta med dragkedja framtill och två praktiska fickor med dragkedjor. Perfekt för kyliga dagar med sin vadderade design. Huvan ger extra skydd mot väder och vind. HELT NY!! SITTER SOM STORLEK S

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med virkade detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade och fransade detaljer i beige med bollar längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en boho-vibe och gillar coola detaljer‼️. OBS KAN POSTA TIDIGAST 24/11‼️
Vinröd pufferjacka från Mohito - Säljer en vinröd pufferjacka från Mohito i storlek 36 och har fin luva. Inga defekter
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart Colmar pufferjacka med huva - Det är nu dags att sälja min fina colmar jacka som jag köpte september 2023 för 5000kr, fint skick förutom märket som slitit lite som bild 4 visar, går nog att fixa men därför säljer jag den billigt, men inga större defekter finns! Pris lapp finns och skickas med! Storlek 44, passar mig som är en xs-s. Kan tänka mig gå ner i pris vid snabb affär, hör av dig vid frågor🥰
Field jacka j lindeberg svart S - En supersnygg och trendig field jacka från j lindeberg! Jackan är svart! Size S. Modellen är 179cm! Skick 8,5+/10. Begagnad men bra skick utan defekter eller skador! Nypris ca 3000kr. Hör av dig vid frågor eller funderingar 🤩
Grå quiltad jacka från Zara - Quiltad jacka från Zara i grå manchester med vågigt mönster. Jackan har två stora fickor framtill, hög krage och dragkedja. Den har en loose passform och är perfekt för dig som gillar chill och trendig stil.
Svart dunjacka från Colmar med huva - Säljer en svart dunjacka från Colmar med huva och två fickor med dragkedja. Jackan har ett stilrent, quiltat mönster och är perfekt för kalla dagar. Den har hel dragkedja framtill och en snygg logga på ärmen. Passformen är normal och jackan är riktigt lätt och skön. Storlek 42 vilket motsvarar xs-s
Röd Zara Jacka - Köpt på vinted, säljer då den är förliten för mig. Lite löddrig men inget man tänker på!💕💕