Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pufferjacka från Colmar - Colmar damjacka skick 8/10 bara smuts storlek xs/S pris 1000 kr kan diskuteras god jul !
Svart pufferjacka från Colmar - Snygg svart pufferjacka från Colmar med glansig finish och hög krage. Jackan har en tydlig logga på ärmen och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen och värmen.
Svart pufferjacka från Colmar - Svart pufferjacka från Colmar med klassisk quiltad design och hög krage. Enbart en defekt vilket är en liten prick på insidan av jackan, annars är den i superfint skick. Köpt på kidsbrandstore för något år sedan för ca 4500kr. Storlek 16/172 och passar mig som är 170cm, skulle säga att den sitter som en XS. Pris går att diskutera.
Svart pufferjacka från Colmar - Snygg svart pufferjacka från Colmar med glansig finish och huva. Jackan har två fickor med dragkedja, markerade sömmar och ett Colmar-märke på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en modern, sportig look.
Svart pufferjacka från Colmar - Säljer en svart pufferjacka från Colmar med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill och  Colmar-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt snygg stil. Knappt använd, säljs pågrund utav för liten storlek. Hör av dig vid frågor och funderingar. PRISET ÄR INTE HUGGET I STEN!!
Svart pufferjacka från Colmar - Säljer en snygg svart pufferjacka från Colmar. Jackan har en dragkedja och huva, är varm och skön. Använd ett fårtal gånger ca 1 vinter.❤️är i storleken 44 det vill säga 34. Säljs pågrund av att den är för liten❤️
Svart pufferjacka från Colmar - Snygg svart pufferjacka från Colmar med huva och dragkedja. Jackan har quiltad design, två sidofickor med dragkedja och Colmar-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Materialet är lätt och smidigt syntet. Bara använts fåtal gånger
Svart pufferjacka från Colmar - Jättesnygg jacka från colmar! Köpte den förra året på nk.  Den har en liten repa vid ärmen som knappt syns. Skriv om du vill ha fler bilder eller har några frågor
Svart pufferjacka från Colmar
Svart pufferjacka från Colmar - 0 Svart pufferjacka från Colmar - 1 Svart pufferjacka från Colmar - 2 Svart pufferjacka från Colmar - 3

Svart pufferjacka från Colmar

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: colmar
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart, glansig pufferjacka från Colmar Originals med huva och dragkedja framtill. Jackan har ett stilrent, quiltat mönster och logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar. Säljer då den ej kommer till användning. Den är i nyskick och det finns inga tecken på användning. Nypris -5000

Alva
Alva
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Beige jacka med päls från Meotine - Säljer en beige jacka från Meotine med fluffig päls runt kragen. Jackan har stora svarta knappar, två bröstfickor med lock och en loose passform. Materialet är ullblandning och pälsen ger en lyxig vibe. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
 Canada Goose jacka - Svart pufferjacka från Canada Goose med stor huva och ikonisk patch på ärmen. Jackan har dragkedja och knappar framtill, samt quiltad design som ger extra värme. Perfekt för kalla dagar och har en clean, stilren look.
Moncler Maya  - Svart pufferjacka från Moncler i blankt syntetmaterial med huva och dragkedja. Jackan har Moncler-logga på ärmen och coolt serietidningsmotiv på insidan. Perfekt för dig som vill ha en varm och snygg jacka med streetkänsla.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, dragkedja framtill och flera fickor. Materialet är syntet och jackan är quiltad för extra värme. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look.