Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pufferjacka från Burberry M - Säljer en svart pufferjacka från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor och en tydlig Burberry-patch på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Svart pufferjacka från Puma M - Svart pufferjacka från Puma i storlek M. Jackan har huva, dragkedja framtill och stora vita Puma-loggor på ärmarna. Den är vadderad och har två fickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en sportig vibe.
Svart pufferjacka från Corvidae M - Svart pufferjacka från Corvidae med avtagbar huva och stor broderad logga på bröstet. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor och justerbar nederkant med snörning. Perfekt för kalla dagar och har en clean, urban vibe.
Svart pufferjacka från Haglöfs M - Svart pufferjacka från Haglöfs i storlek M. Jackan har snygga diagonala quiltade paneler, hög krage och två dragkedjeförsedda fickor. Materialet är syntet och jackan har en stilren look med diskret logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar.
Svart pufferjacka från Tuxer M - Svart pufferjacka från Tuxer med huva och snörning, storlek M. Jackan har ett broderat märke på ärmen, stora fickor framtill och knappar längs öppningen. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka och quiltade design. Snygg och funktionell look. Mycket fint skick, är sparsamt använd.
Svart pufferjacka från Burberry M - Säljer en svart pufferjacka från Burberry i storlek M. Jackan har avtagbara ärmar så den kan bäras som väst, huva och dragkedjor på fickorna. Klassisk Burberry-logga och rutigt foder i huvan. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Svart Moncler pufferjacka M - Svart pufferjacka från Moncler i glansigt material med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen och quiltad design som ger en cool look. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och snygg.
Svart pufferjacka från Burberry M - Säljer en svart pufferjacka från Burberry i storlek M. Jackan har en huva med grått, vitt och rött rutigt foder, dragkedja framtill och två sidofickor. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst streetstil.
Svart pufferjacka (M)
Svart pufferjacka (M) - 0 Svart pufferjacka (M) - 1

Svart pufferjacka (M)

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Cubus
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart pufferjacka från Cubus i strl M med hög krage och dragkedja. Aldrig använd pga felköp.

Gunilla Gerdin
Gunilla Gerdin
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Svart quiltad cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har två stora fickor fram, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig vibe.
Mörkgrön pufferjacka med huva från Massimo dutti - Säljer en mörkgrön pufferjacka med huva och dragkedja framtill från Massimo dutti. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en quiltad design som ger en snygg och puffig look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Mörkblå parkajacka från Loro Piana - Parkajacka i mörkblå färg från Loro Piana, tillverkad i Italien. Jackan har fyra stora fickor framtill, dragkedja och tryckknappar. Materialet är polyester på utsidan och mjuk ull på insidan. Perfekt för kyliga dagar med sin långa och stilrena design.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick