Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart pufferjacka med huva - Säljer en super fin svart pufferjacka från VeroModa! den är i bra skick, den har däremot lite små ”fläckar” på insidan av jackan, men skulle Inte säga att det är något som syns när jackan är på!💕går att justera i midjan! Skriv vid frågor 🥰🥰
Svart pufferjacka med huva - Snygg svart pufferjacka med dragkedja och justerbar midja. Jackan har en praktisk huva och långa ärmar, perfekt för kyliga dagar. Stilren design som passar till det mesta.
Svart pufferjacka med huva - Säljer en svart, glansig pufferjacka med stor huva och dragkedja framtill. Jackan har en schysst oversized passform och är tillverkad i syntetmaterial. Perfekt för kalla dagar och har en cool, modern look som funkar till jeans och sneakers. Är en reva på ena armen som har blivit lagad du får be om bild på de
Svart pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka med huva från vero moda. Jackan har långa ärmar och stängs med knappar. Perfekt för kyligare dagar.
Svart pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två fickor med knappstängning och en lite boxig passform. Perfekt för kyligare dagar när du vill hålla dig varm och bekväm. Den är inte använd mer än 5 gånger, jag är 178 cm lång och den sitter bra på mig. Ordinarie pris 749kr.
Svart pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från veromoda med stor huva och dragkedja framtill. Jackan har två fickor med knappar men färgen på knapparna har börjat tappa färg. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla värmen och ändå se snygg ut. Materialet påminner som en regnjacka men lite mattare🤍.
Svart pufferjacka med huva från Vero Moda - Svart pufferjacka från Vero Moda med stor, mysig huva och dragkedja framtill.
Svart pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka med huva och stora fickor framtill från H&M. Jackan är lång och stängs med dragkedja samt snören.
Svart pufferjacka med huva
Svart pufferjacka med huva - 0 Svart pufferjacka med huva - 1

Svart pufferjacka med huva

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: VERO MODA
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart pufferjacka med stor, mysig huva och breda kanaler. Jackan har dragkedja framtill och knappar vid kragen. Perfekt för kalla dagar och har en loose passform som ger en chill vibe.

Tildes garderob
Tildes garderob
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Mörkgrå Fjällräven pufferjacka - Säljer en mörkgrå pufferjacka från Fjällräven med gul snörning och huva. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst streetstil.
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Dubbelknäppt John Henric Kavaj - Säljer en fräsch ljusgrå kavaj från John Hneric som är dubbelknäppt. Passar perfekt från krökkvällar till dejter samt även till vardagen. Storlek S men kan passa M beroende på din längd. pris kan diskuteras vid snabb affär
Mörkblå jacka - Säljer en snygg stilig jacka från Say less oanvänd lappens finns fortfarande kvar, storlek S
Vit pälsjacka - Säljer en trendig vit supermjuk och fluffig pälsjacka från shein i storlek S med prislappen på. Jackan har 2 fickor på sidorna. Perfekt för dig som vill ha en stil med lyxig vibe.
Jacka Zara  - Säljer min populära Zara jacka då den tyvärr inte kommit till användning! Fint skick, köpt på Plick för cirka 1 år sedan men jag har aldrig använt! Kan gå ner i pris vid snabb affär