Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 quiltad väst från Barbour - Snygg svart quiltad väst från Barbour med knappar framtill. Perfekt för lager-på-lager under kyligare dagar. Klassisk design med hög krage och praktiska fickor. Jackan är storlek L i junior men passar den som bär storlek xs
Svart quiltad väst från Barbour - Säljer en svart quiltad väst från Barbour med huva och dragkedja. Västen har flera praktiska fickor med knappar och är perfekt. Den är stilren och funktionell, idealisk för lager-på-lager-stil.
Svart quiltad jacka från Barbour - Jacka från Barbour med skick 8/10. Ett litet hål på vänster armbåge (se bild)
Svart quiltad jacka från Barbour - Snygg svart quiltad jacka från Barbour med huva och dragkedja. Jackan har släta ärmar, vadderad framsida och en diskret logga på ärmen. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look.
Svart quiltad jacka från Barbour - Quiltad svart jacka från Barbour i storlek L. Jackan har en klassisk krage i manchester, knappstängning framtill och ett stilrent rutmönster över hela ytan. Perfekt för dig som gillar tidlös och clean stil.
Svart quiltad Barbour jacka - Quiltad svart jacka från Barbour med klassisk design och snygga detaljer som tryckknappar, dragkedja och patch på bröstet. Jackan har lång ärm, ståkrage och Barbour-logga på fickan. Perfekt för dig som gillar stilren och tidlös look.
Svart quiltad jacka från Barbour S - Quiltad marin blå jacka från Barbour i storlek S. Klassisk modell med bruna detaljer på kragen, två stora fickor framtill med knappar och dragkedja. Jackan har lång ärm och snyggt rutmönster i tyget. Perfekt för höst och vår. Jag köpte den för 3,200kr, använd en vinter. Inga skador eller något konstigt. Precis som på bilderna. Passar om du är 168-175. Den är för liten på mig och jag är 176 ungefär normal vikt.
Svart quiltad jacka från Barbour S - Quiltad svart jacka från Barbour med coola tryckknappar och flera fickor framtill. Jackan har hög krage och klassisk bikerstil, perfekt för dig som gillar en stilren och tidlös look. Fodret har ett unikt tryck med motorcykelmotiv.
Melker

Svart quiltad väst från Barbour

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Barbour
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg svart quiltad väst från Barbour. Den har en dragkedja framtill och är perfekt för höst och vår. Västen är i mycket bra skick och passar både till vardags och lite finare tillfällen. Nypris är nästan 2000. Bara att skriva vid minsta fråga eller för fler bilder!!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med virkade detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade och fransade detaljer i beige med bollar längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en boho-vibe och gillar coola detaljer‼️. OBS KAN POSTA TIDIGAST 24/11‼️
Vinröd pufferjacka från Mohito - Säljer en vinröd pufferjacka från Mohito i storlek 36 och har fin luva. Inga defekter
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart Colmar pufferjacka med huva - Det är nu dags att sälja min fina colmar jacka som jag köpte september 2023 för 5000kr, fint skick förutom märket som slitit lite som bild 4 visar, går nog att fixa men därför säljer jag den billigt, men inga större defekter finns! Pris lapp finns och skickas med! Storlek 44, passar mig som är en xs-s. Kan tänka mig gå ner i pris vid snabb affär, hör av dig vid frågor🥰
Field jacka j lindeberg svart S - En supersnygg och trendig field jacka från j lindeberg! Jackan är svart! Size S. Modellen är 179cm! Skick 8,5+/10. Begagnad men bra skick utan defekter eller skador! Nypris ca 3000kr. Hör av dig vid frågor eller funderingar 🤩
Grå quiltad jacka från Zara - Quiltad jacka från Zara i grå manchester med vågigt mönster. Jackan har två stora fickor framtill, hög krage och dragkedja. Den har en loose passform och är perfekt för dig som gillar chill och trendig stil.
Svart dunjacka från Colmar med huva - Säljer en svart dunjacka från Colmar med huva och två fickor med dragkedja. Jackan har ett stilrent, quiltat mönster och är perfekt för kalla dagar. Den har hel dragkedja framtill och en snygg logga på ärmen. Passformen är normal och jackan är riktigt lätt och skön. Storlek 42 vilket motsvarar xs-s
Röd Zara Jacka - Köpt på vinted, säljer då den är förliten för mig. Lite löddrig men inget man tänker på!💕💕