Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart teddyjacka med dragkedja - Mysig svart teddyjacka med hög krage och grov dragkedja framtill. Jackan har en loose passform och är tillverkad i fluffigt fleece-material som håller dig varm. Perfekt för dig som gillar en chill och trendig look under höst och vinter. Passar xs-M jag är 170
Svart teddyjacka med dragkedja - Mysig svart teddyjacka från H&M med dragkedja framtill. Jackan har en klassisk krage och två stora fickor. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla dig varm och stilren.
Svart teddyjacka med dragkedja - Mysig svart teddyjacka. 💞
Svart teddyjacka med dragkedja - Mysig svart teddyjacka med fluffig yta och hel dragkedja framtill. Jackan har en avslappnad passform och långa ärmar, perfekt för att hålla värmen. Storlek L men passar mig som S, beroende på hur man vill att den ska sitta💕
Svart teddyjacka med dragkedja - Mysig svart teddyjacka med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor och är tillverkad i mjukt fleece-material. Perfekt för kyliga dagar och har en enkel, stilren look som passar till det mesta. Storleken passar S och M med då den är ganska liten i storleken.
Svart teddyjacka med dragkedja - Säljer en svart teddyjacka med dragkedja framtill. Jackan har en mysig, fluffig yta och är perfekt för kyliga dagar. Modellen är långärmad och har en avslappnad passform som är enkel att styla med jeans eller leggings. Snygg och enkel att bära till vardags. Finns inga taggar med
Svart teddyjacka med dragkedja - Passar mig som har storlek S. Sitter som en M skulle jag säga. Mjuk och fluffig svart teddyjacka från H&M med hel dragkedja framtill. Jackan har långärmade ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt med ett par jeans till. Jackan har en loose passform.
Svart teddyjacka med dragkedja - Säljer denna så fina teddyjacka! knappt använd.
Svart teddyjacka med dragkedja
Svart teddyjacka med dragkedja - 0 Svart teddyjacka med dragkedja - 1 Svart teddyjacka med dragkedja - 2 Svart teddyjacka med dragkedja - 3 Svart teddyjacka med dragkedja - 4

Svart teddyjacka med dragkedja

Storlek: XXS
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig svart teddyjacka med hög krage och grov dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor och detaljer i syntet längs ärmarna. Perfekt oversized passform för en chill look och extra värme under kalla dagar.

E
E
(21)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
Svart puffer jackan från polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och två dragkedjeförsedda fickor. Jackan har det klassiska röda Polo-logot broderat på bröstet och en snygg quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en modern, clean look.(den kommer med tagg). Perfekt som julklapp.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Svart långkappa - Jättesnygg kappa som endast är använd 3 gånger! Slutsåld
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och ett litet rött Polo-logo broderat på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, klassisk look.
Canada Goose Macmillan Black Label - Tja! Säljer nu min sprillans nya Canada Goose Macmillan jacka. Jackan är helt ny och oanvänd och säljs på grund av att jag köpt en annan jacka. Skriv privat vid minsta lilla fundering!