Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
The north face väst  - En väst från the north face som köptes för 2000 kr på zalando. Västen är i ett bra skick och knappt använd.   En tjock väst som är perfekt till kalla höst dagar.   Priset går självfallet att diskutera vid smidig affär!
The north face väst - Säljer denna north face väst i storlek S, säljer för 1100 men 999 vid smidigt köp, det finns 2 pyttesmå sydda hål på baksidan från förra ägaren men annars är det fint skick
The north face väst  - Jag säljer min the north face väst som jag använt några gånger, den är i ny skick. Pris kan diskuteras
The north face väst - Väst i bra skick, lite slitage på kragen (se bild 3)
The North Face väst - Storlek S sitter som M, jag är 180cm och den sitter perfekt. Köpt förra hösten för 1700kr på deras hemsida, använd ett fåtal gånger men skicket är som ny
The north face väst - Säljer min north face väst som jag köpte för 8 månader sen i butik på JD. Den är använd ett fåtal gånger men är som ny. Köpte den för 1800 kr. Den har även en luva som är gömd.
The North Face väst
The North Face väst - 89 The North Face väst - 90

The North Face väst

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min The North Face väst, köpte i Stockholm på jd💕knappt använd, nypriset ligger på ca 1300kr Priset kan diskuteras

stinaa
stinaa
(6)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler jacka  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och klassisk logga på ärmen. Jackan har huva, dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Dragkedjan framtill och ena dragkedjan till fickan är lite sönder, men de går fortfarande att dra upp utan problem såklart! Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg. Köpt på plick så har tyvärr inte något kvitto osv. Size 1 (XS/S)
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en snygg och stilren jacka med exklusiv känsla.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Svart Moncler - Snygg svart jacka från Moncler med quiltad, glansig front och två fickor med knapp. Ärmarna är stickade och har ribbade muddar. Jackan har dragkedja framtill och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Vit teddyjacka från H&M XS - Mysig vit teddyjacka från H&M i storlek XS. Jackan har hög krage, två sidofickor och hel dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jättebra skick och använd endast fåtal gånger!💗
Svart puffer jackan från polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och två dragkedjeförsedda fickor. Jackan har det klassiska röda Polo-logot broderat på bröstet och en snygg quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en modern, clean look.(den kommer med tagg). Perfekt som julklapp.