Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige teddyjacka med dragkedja - Säljer en beige teddyjacka med mjuk och fluffig känsla, perfekt för kalla dagar. Jackan har en rak, loose passform och stängs med dragkedja framtill. Den har långa ärmar och en enkel, stilren design som är lätt att matcha med olika outfits.
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig beige teddyjacka med hög krage och dragkedja framtill. Jackan har lång ärm och är tillverkad i ett fluffigt teddy-material som håller värmen. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Beige teddyjacka med dragkedja - Jätte fin teddy jacka som är slutsåld och väldigt eftertraktad jackan är en mysig beige teddyjacka med dragkedja och hög krage. Jackan har två stora fickor framtill och är perfekt för kyliga dagar. Den har en avslappnad passform och är långärmad.
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig beige teddyjacka med hög krage och två stora fickor framtill.
Beige teddyjacka med dragkedja - Skriv privat för bättre bilder❣️Mysig beige teddyjacka med oversized passform och lång ärm. Jackan har en rak siluett, markerade sömmar och stängs med dragkedja framtill. Perfekt för att hålla värmen och ge en chill vibe till din outfit.
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig beige teddyjacka med krage och hel dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor och är långärmad med en loose passform. Perfekt för att hålla sig varm och samtidigt se chill ut.
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig beige teddyjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Jackan har en hög krage och är perfekt för kyliga dagar. Den är långärmad och har en avslappnad passform som passar till det mesta.
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig beige teddyjacka med hög krage och dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor och är tillverkad i ett fluffigt material som ger en chill och trendig look. Perfekt för kyliga dagar när du vill vara både varm och snygg.
Signe

Beige teddyjacka med dragkedja

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Beige
Skick: Bra skick

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig beige teddyjacka med dragkedja framtill. Jackan har en hög krage och långa ärmar. Använd ett or gånger men skulle inte säga att det är något man ser så jättebra. LÅNADE BILDER !! ❤️🥰

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkblå fjällräven jacka💙 - Säljer min fjällräven jacka i expedition down, jackan är xxs men eftersom den är tjockare så kan den upplevas större och tjockare. Den är varm och härlig nu till vintern och är fortfarande i fint skick. Kom privat för bilder !! 💙💙
Vinröd pufferjacka från Mohito - Säljer en vinröd pufferjacka från Mohito i storlek 36 och har fin luva. Inga defekter
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Grön jeansjacka med virkade detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade och fransade detaljer i beige med bollar längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en boho-vibe och gillar coola detaljer‼️. OBS KAN POSTA TIDIGAST 24/11‼️
En mörk grön glansig colmar jacka  - Säljer en mörk grön dunjacka från colmar. Den är helt perfekt nu till höst och vinter men också på våren. Den är inga sakdor och är bara använda ett par fåtal gånger. Ser ut som helt ny. Den har en super fin grön och glansig färg som är inne😍😍Storlekn är S och sitter väldigt bra på mig som är ungefär 170❤️Den är absolut inte för stor eller för liten. Priset är inte helt satt så kontakta så kan priset diskuteras
Svart pufferjacka med huva från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har quiltad framsida i glansigt material, stickade ärmar med vit detalj och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look. Kan passa kille storlek S-M
Röd Zara Jacka - Köpt på vinted, säljer då den är förliten för mig. Lite löddrig men inget man tänker på!💕💕
Moncler Maglione Tricot Cardigan - Grym pufferjacka från Moncler i storlek M. Jackan passar som en S.