Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå pufferjacka från The North Face - Säljer en mörkblå pufferjacka från The North Face med dragkedja framtill och hög krage. Jackan är vadderad och har långa ärmar samt logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till jeans. Se defekt på sista bilden!!
Blå pufferjacka från The North Face - Säljer en blå pufferjacka från The North Face med dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar och är perfekt för kyligare väder. Den är stilren och funktionell med märkets logga på bröstet. Passar stl 160-164
Blå och svart pufferjacka North Face - Säljer en blå och svart pufferjacka från The North Face med huva och broderad logga på bröstet och ryggen. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och är perfekt för kalla dagar. Fodrad insida och långärmad modell.
Blå vindjacka från The North Face - Snygg marinblå vindjacka från The North Face med orange dragkedjor och huva. Jackan är tillverkad i slitstark Gore-Tex och har flera praktiska fickor med dragkedja. Perfekt för dig som gillar att vara ute oavsett väder.
Blå och svart pufferjacka från The North Face - Snygg pufferjacka från The North Face i blått och svart med dragkedja framtill. Jackan har en cool batikmönstrad design och är perfekt för kyligare dagar. Den har långa ärmar och en hög krage för extra värme. Tunn luva finns även, köpt i Dubai. Inte min stil längre men funkar fortfarande!
Blå dunjacka från The North Face - Säljer en blå och svart dunjacka från The North Face med logga på bröstet och ryggen. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och två sidofickor. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Blå fleecejacka från The North Face - Mysig blå fleecejacka från The North Face med broderad logga på bröstet och ryggen. Jackan har flera dragkedjeförsedda fickor och hög krage. Perfekt för kyliga dagar och har en riktigt skön, fluffig känsla.
Blå fleecejacka från The North Face - Säljer en supermysig blå fleecejacka från The North Face. Den har en dragkedja framtill och en hög krage för extra värme. Perfekt för kyliga höst- och vinterdagar. Jackan har en normal passform och är i mycket bra skick. Perfekt för både vardag och friluftsliv!
Anette Larsson

Blå camo pufferjacka The North Face XS

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en fet pufferjacka från The North Face i storlek XS. Jackan har blått och svart camomönster, hög krage och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil. Logga på bröstet och insidan. Fylld med dun för extra värme.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med virkade detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade och fransade detaljer i beige med bollar längs nederkant och ärmslut. Perfekt för dig som vill sticka ut med en boho-vibe och gillar coola detaljer‼️. OBS KAN POSTA TIDIGAST 24/11‼️
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Vinröd pufferjacka från Mohito - Säljer en vinröd pufferjacka från Mohito i storlek 36 och har fin luva. Inga defekter
Field jacka j lindeberg svart S - En supersnygg och trendig field jacka från j lindeberg! Jackan är svart! Size S. Modellen är 179cm! Skick 8,5+/10. Begagnad men bra skick utan defekter eller skador! Nypris ca 3000kr. Hör av dig vid frågor eller funderingar 🤩
Grå quiltad jacka från Zara - Quiltad jacka från Zara i grå manchester med vågigt mönster. Jackan har två stora fickor framtill, hög krage och dragkedja. Den har en loose passform och är perfekt för dig som gillar chill och trendig stil.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med glansig finish, huva och röda Polo-loggan på bröstet. Jackan har flera dragkedjeförsedda fickor och RL-detalj på dragkedjan. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka vaddering och stilrena look.
Svart dunjacka från Colmar med huva - Säljer en svart dunjacka från Colmar med huva och två fickor med dragkedja. Jackan har ett stilrent, quiltat mönster och är perfekt för kalla dagar. Den har hel dragkedja framtill och en snygg logga på ärmen. Passformen är normal och jackan är riktigt lätt och skön. Storlek 42 vilket motsvarar xs-s
Rosa cardigan jacka från Zara Basic - Rosa cardigan jacka från Zara Basic med råa kanter och två snygga dragkedjefickor framtill. Jackan har lång ärm och är tillverkad i ett mjukt, stickat material med ljusa detaljer längs kanterna. Passar Xs-S