Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Rosa dunjacka Tommy Hilfiger - Lätt rosa dunjacka från Tommy Hilfiger med vattenavvisande yta. Dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Insidan är röd med logotyp och innerficka. Enkel att packas ner i ryggfickan. Mycket bra skick!
Rosa pufferjacka från Tommy Hilfiger - Rosa pufferjacka från Tommy Hilfiger med dragkedja framtill. Bra skick!💓💗
Rosa dunväst från Tommy Hilfiger - Snygg rosa dunväst från Tommy Hilfiger med dragkedja framtill. Perfekt för kyligare dagar och ger en stilren look. Västen har en diskret logga på bröstet och är vadderad för extra värme.
Dunjacka från Tommy Hilfiger - Snygg pufferjacka i rött, vitt och blått från Tommy Hilfiger. Jackan har en dragkedja framtill och en hög krage för extra värme. Perfekt för kyliga dagar med sin vadderade design och praktiska fickor. Men kan användas under våren och hösten jackan är bara använd en vinter 1 vecka typ men tyckte inte om den så vill sälja den. Prisen kan diskuteras vid snabb affär
Tommy hilfiger dunjacka - Storlek s , som ny använt Max 1 gång inga skador inga hål inget som helt ny och
Tommy hilfiger dunjacka - OBS! UTAN PÄLS! Helt ny, köpt för liten storlek 😭 glömt den i garderoben ett tag och dags att sälja nu! NYPRIS 3599kr ⚡️⚡️⚡️50% billigare
Mörkblå dunjacka Tommy Hilfiger - Snygg mörkblå dunjacka från Tommy Hilfiger med klassisk quiltad design och dragkedja framtill. Jackan har lång ärm, hög krage och diskreta logodetaljer på axeln. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med det mesta.