Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Unik jeansjacka - Jättesnygg jeansjacka från H&M i storlek S, fodrad (går att sprätta bort innertyg), 5 fickor+ innerficka. Den har flera defekter på ärmarna men ingenting som syns eller lägs märke till jätte mycket då det blendar in i jackans stil. Den är oversized🫶
Unik Jeansjacka  - En kort jeansjacka med hjärtformade utklippningar. Aldrig använd och helt ny.  Väldigt fin och unik tycker jag, men säljer eftersom det inte passar min stil. Kan vara åt de mindre hållet i storleken.
Unik jeansjacka  - Super fin, unik jeansjacka, fylld av broderade blommor. Ägt den länge men använt sparsamt. Den har inga synliga slitage förutom distress som är gjorda av tillvärkaren.   Du står för frakt😊
Unik jeansjacka!! - Superfin jeansjacka köpt i Italien unik för Sverige! Nypris 1200kr  Gråa huvan kommer med, men går att ta bort  Fint/nyskick🌸 Flyttrens därav pris
unik jeansjacka - (kan ej visa fler bilder eller hur den ser ut på) 🖤🖤🖤 storlek S (34-36). mycket bra skick. möts i stockholm eller fraktar.
Jeansjacka - 🤍Jeansjacka i avklippt modell  🤍Strl XS
Jeans arkivet
Jeans arkivet
Unik Jeansjacka
Unik Jeansjacka - 89 Unik Jeansjacka - 90 Unik Jeansjacka - 91 Unik Jeansjacka - 92

Unik Jeansjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Gul

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gul unik jeansjacka med volang! Storlek Small Modellen på bilden: 170cm, bär vanligtvis storlek S

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige teddyjacka  - Supermysig beige teddyjacka från Object med svarta detaljer längs kanterna. Säljer för att den tyvärr aldrig kommer till användningen, väldigt fint skick!!
Hm teddyjacka - Slutsåld! Strl M! 745 kr  (lånad bild)
Mörkgrön Fjällräven dunjacka XXXS kan byta - INTRESSEKOLL!!! Säljer en mörkgrön , riktigt puffig dunjacka från Fjällräven med gul snörning i huvan och stora fickor med guldfärgade knappar. Jackan har broderad Fjällräven-logga på bröstet och dragkedja med knappslå. Perfekt för kalla dagar och har en loose passform. Det är en herr storlek men jag som ofta bär S eller m funkar denna jacka bra på mig! Jag hade även kunnat byta den och betala 2000 ungefär utöver jackan
Grå teddy bomberjacka i storlek L - Säljer en grå bomberjacka med ribbade muddar och krage. Jackan har en grov, fluffig yta och stängs med dragkedja framtill. Modellen är loose fit och har långärmade ärmar.
Svart dunjacka från Canada Goose - XS men passar S. Svart dunjacka från Canada Goose med huva och klassisk logga på ärmen. Jackan har en puffig design, dragkedja och knappar framtill. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka och isolerande fyllning. Snygg och stilren look som funkar till det mesta.
 Moncler Cardigan  - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, dragkedja framtill och två fickor med knappstängning. Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer som ger en exklusiv vibe.
Svart cardigan  - Svart cardigan  med stickade ärmar och ribbad krage. Jackan har quiltad front i glansig polyester och knäpps med knappar. Snygg, stilren och perfekt för dig som gillar en modern look med coola detaljer.
Svart dunjacka från Fjällräven - Säljer en svart,  dunjacka från Fjällräven med klassisk röd logga på bröstet. Jackan har stora fickor med knappar, gul snörning nertill och en rejäl huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt mysig att bära. Nypris 7500kr. Pris kan diskuteras ❤️